بازی جدید مجموعه‌ی Trails سال ۲۰۲۱ در ژاپن منتشر خواهد شد

۲۲ آبان ۱۳۹۹ - ۱۹:۳۰

اگر چه فلکام (Falcom) اخیراً بازی The Legend of Heroes: Hajimari no Kiseki را در کشور ژاپن منتشر کرده، اما این شرکت ژاپنی از همین حالا مشغول کار برروی عنوان بعدی سری Trails است. طبق اطلاعات منتشر شده از جلسه‌ی مالی اخیر فلکام، این توسعه دهنده‌ی قدیمی و کهنه کار قصد دارد تا به مناسبت سالگرد ۴۰ سالگی خود در سال آینده، «چندین بازی» را برروی کنسول‌ها منتشر کند که یکی از آن‌ها نسخه‌ی جدید  Trails خواهد بود.

علاوه بر این، فلکام قصد دارد بازار هدف خود را گسترش داده و محتویات خود را برروی پلتفرم‌هایی مانند رایانه‌های شخصی، نینتندو سویییچ، موبایل و پلی‌استیشن ۴ در سراسر جهان عرضه کند. همچنین در طی این جلسه اعلام شد که فلکام می‌خواهد با بهره بردن از آی‌پی‌های داخلی خود، بازی‌های جدید را از مجموعه‌های Ys و Trails توسعه دهد. هنوز مشخص نیست که آیا این شامل نسخه‌ی جدید سری Xanadu می‌شود یا این‌که شاهد بازی‌های فرعی جدیدی از  Trails و Ys خواهیم بود.

برای یادآوری باید اعلام کنیم که نسخه‌ی غربی بازی The Legend of Heroes: Trails of Cold Steel 4 اواخر ماه اکتبر راهی پلی‌استیشن ۴ شد و هم‌اکنون در دسترس قرار دارد. از طرف دیگر، نسخه‌ی رایانه‌ها شخصی و نینتندو سوییچ این عنوان نیز برای انتشار در سال ۲۰۲۱ در نظر گرفته‌ شده‌اند. با این وجود، متاسفانه هنوز خبری از عرضه‌ی The Legend of Heroes: Hajimari no Kiseki در غرب نشده است و انتظار می‌رود که در سال آینده شاهد انتشار این بازی باشیم.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید