بازی The Legend of Heroes: Kuro no Kiseki معرفی شد

۲۶ آذر ۱۳۹۹ - ۲۳:۵۹
بازی بازی The Legend of Heroes: Kuro no Kiseki

اگرچه بازی The Legend of Heroes: Hajimari no Kiseki هم‌اکنون در کشور ژاپن در دسترس قرار دارد، اما طرفداران خارجی این مجموعه همچنان چشم به انتظار انتشار نسخه‌ی غربی هستند. با این‌ حال همان‌طور که انتظار می‌رفت، استودیوی فلکام (Falcom) به تازگی رسماً از بازی The Legend of Heroes: Kuro no Kiseki، جدیدترین نسخه‌ی سری Trails، رونمایی کرده است.

آقای توشیهیرو کُندو (Toshihiro Kondo)، مدیر فلکام، اخیراً جزئیات زیادی از بازی The Legend of Heroes: Kuro no Kiseki را در جدیدترین شماره‌ی مجله‌ی فامیتسو منتشر کرده است. بازی The Legend of Heroes: Kuro no Kiseki که نسخه‌ی بعدی مجموعه‌ی Trails محسوب می‌شود، بازی‌بازان را به جمهوری Calvard در سال S.1208 خواهد برد. برخلاف نسخه‌های قبلی، داستان این بازی نقش آفرینی برروی «بخش خاکستری گروه Society» و شخصیت‌هایی با نقش‌های کاراگاه، مزدور و مذاکره کننده تمرکز دارد.

جمهوری Calvard از نظر فرهنگی مانند اروپای شرقی است که مردم خاورمیانه نیز در آن زندگی می‌کنند. به گفته‌ی کندو، این کشور ترکیبی از اروپا و آسیا است. از نظر مقیاس، این منطقه کمی کوچک‌تر از امپراطوری Erebonia است اما میزان محتوای بازی The Legend of Heroes: Kuro no Kiseki معادل یک نسخه از سری Trails of Cold Steel خواهد بود.

به لطف استفاده از یک موتور بازی‌ سازی جدید، کیفیت مدل‌ها و انیمیشن شخصیت‌ها نیز بهبود پیدا کرده‌اند. ۹۰ درصد شخصیت‌های بازی The Legend of Heroes: Kuro no Kiseki کاملاً جدید هستند و ۱۰ درصد باقی مانده نیز شخصیت‌های «مورد انتظار طرفداران» محسوب می‌شوند. البته کندو می‌گوید که بازی‌بازان نباید انتظار ۵۰ شخصیت قابل بازی را داشته باشند. برخلاف عناوین Trails of Cold Steel که شامل همراهان زیادی می‌شوند، در بازی The Legend of Heroes: Kuro no Kiseki شاهد افراد کم‌تری خواهیم بود که دلیل آن حرفه‌ی کاری شخصیت اصلی است. تاکنون سه شخصیت از بازی رونمایی شده‌اند؛ یک مرد مو قرمز که از دو شمشیر استفاده می‌کند، یک مرد با یک کُت بلند آبی و یک زن که به شخصیت Alisa Reinford از سری Trails of Cold Steel شباهت زیادی دارد. لازم به ذکر است که هنوز هویت شخصیت اصلی بازی مشخص نشده است.

تصویر شخصیت‌های بازی The Legend of Heroes: Kuro no Kiseki

در بخش سیستم مبارزه، حالا نبرد‌ها و اکتشاف در محیط به صورت یکپارچه هستند و مبارزات بازی نیز شامل عناصر اکشن می‌شوند. اگرچه هنوز هم می‌توان بازی را متوقف کرد و به شخصیت‌ها دستور داد، اما سیستم پیش فرض بازی از شما می‌خواهد تا دستور‌های خود را به صورت ریل‌تایم وارد کنید. جالب است بدانید که در بازی The Legend of Heroes: Kuro no Kiseki توسعه دهندگان از سیستم جدیدی به جای مکانیک‌های Combat Links و Brave Orders استفاده خواهند کرد. همچنین این عنوان از یک سیستم جالب با نام Alignment Flame نیز بهره می‌برد که با توجه به نحوه‌ی بازی شما، موقعیت وضعیت اصلی را به عنوان «قانون‌مند»، «خاکستری» و «آشوب‌ گر» تعیین خواهد کرد. این ویژگی سبب می‌شود تا رفتار شما برروی جهان بازی و داستان آن تاثیر بگذارد. با این حال، توسعه دهندگان تایید کرده‌اند که فارغ از وضعیت شخصیت اصلی، بازی‌بازان می‌توانند تمام رویداد‌های داستانی را تجربه کنند.

بازی The Legend of Heroes: Kuro no Kiseki در سال ۲۰۲۱ در کشور ژاپن برای پلی‌استیشن ۴ منتشر خواهد شد. این در حالی است که در صورت تقاضا، بازی برروی پلتفرم‌های دیگر نیز در دسترس قرار خواهد گرفت. در نهایت باید اعلام کنیم که فلکام در حال آماده شدن برای پشتیبانی از پلی‌استیشن ۵ است. حال باید دید که این استودیو قصد دارد چه عناوینی را برروی کنسول جدید سونی منتشر کند.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید