گیفت کارت
گیفت کارت

سفری با Peony | نقدها و نمرات بازی Fae Tactics

۱۱ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۴:۳۰

تنها یک روز از انتشار بازی جالب Fae Tactics برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی می‌گذرد و تقریبا می‌توان گفت که این عنوان مورد توجه بسیاری از بازی‌بازان قرار گرفته است. در همین زمینه، به تازگی نقدها و نمرات این بازی در دسترس قرار گرفته است که برای مشاهده‌ی آن‌ها، در ادامه با گیمفا همراه باشید.

Fae Tactics را باید از سری عناوین ماجراجویی و استراتژی دانست که در آن می‌توانید کنترل دختری جوان به نام Peony را به عهده گرفته و سفر دور و درازی را آغاز کنید. سپس باید وارد دنیایی عجیب و پر از رمز و رازهای مختلف شده و با جادوگران و دشمنان فراوانی به تنهایی مبارزه کنید تا به یک قهرمان بزرگ تبدیل شوید. سلاح‌ها و مهارت‌های متنوعی نیز در طی بازی در اختیارتان قرار می‌گیرد تا بهترین استفاده را از آن‌ها داشته باشید. بنابراین اگر از علاقه‌مندان به عناوین سبک‌های ذکر شده هستید، Fae Tactics را به هیچ وجه از دست ندهید. برای تماشای تریلری از این عنوان می‌توانید به این نشانی مراجعه کنید.

گفتنی است که استودیوی هامبل باندل (Humble Bundle) به صورت همزمان وظیفه‌ی ساخت و انتشار بازی Fae Tactics را به عهده داشته است. بدون شک عناوین خاطره‌انگیز و جذابی را از این استودیو به یاد دارید و حال باید دید که واکنش بازی‌بازان نسبت به تازه‌ترین بازی آن‌ها چه خواهد بود. همان‌طور که گفته شد، امروز نقدها و نمرات Fae Tactics از سوی بهترین سایت‌های بازی‌های ویدئویی عرضه شده است که در ادامه به بررسی آن‌ها خواهیم پرداخت.

noisy pixel 9/10

ماجراجویی و روایت داستان فوق‌العاده‌ی Fae Tactics اولین نکته‌ی مثبتی است که پس از تجربه‌ی این عنوان در خاطر بازی‌بازان می‌ماند. سیستم مبارزات در این بازی عالی و منحصربه‌فرد است و عده‌ی زیادی را به وجد می‌آورد. از طراحی خوب شخصیت‌ها نیز نباید به راحتی عبور کرد. در مجموع، Fae Tactics را باید تجربه‌ای به‌ یاد ماندنی دانست و پیشنهاد می‌کنیم آن را هرگز از دست ندهید؛ چرا که می‌توانید لحظات لذت‌بخشی را برای خودتان به ارمغان آورید.

The Indie Game Website 8/10

بدون شک Fae Tactics یکی از بهترین بازی‌های سبک خود است که به کار بردن تاکتیک و ترفندهای درست در آن حرف اول را می‌زند. نبردها بسیار سرگرم کننده و مهیج طراحی شده‌اند؛ اگر چه ممکن است برخی از این مبارزات تکراری به نظر برسند، اما این مشکل چندان به چشم نمی‌آید. در کل باید گفت که Fae Tactics به اندازه‌ای جذاب است که بخواهید وقت و پول خود را صرف آن کنید.

Shacknews 8/10

Fae Tactics را می‌توان با عناوین استراتژی محور سری Final Fantasy و یا Disgaea مقایسه کرد؛ با این تفاوت که در این عنوان شاید به موارد بهتر و جذاب‌تری هم برخورد کنید.

HARDCORE GAMER 8/10

Fae Tactics با ترکیبی از عناوین قدیمی و جدید، می‌تواند انتخاب ایده‌آلی برای دوست داران سبک استراتژی باشد. برخی از نبردها در این بازی پیچیده هستند که البته جای نگرانی نیست؛ چرا که با وجود حالت آموزشی، بازی‌بازان قادر خواهند بود تا با معلومات بیشتری به مبارزه با دشمنانشان بپردازند. در برخی از بخش‌ها نیز می‌توانید برای شکست دادن حریفان از آیتم‌های بیشتری بهره برده و به نوعی ریسک کنید که بدون شک همین قضیه باعث جذاب‌تر شدن بازی خواهد شد.

PC Gamer 7.7/10

علاوه بر گرافیک ساده‌ای که در Fae Tactics شاهد هستیم، اما این بازی پیچیدگی‌های جذابی هم دارد تا به سرگرم شدن بازی‌بازان کمک کند. طرفداران عناوین ماجراجویی و استراتژی محور قطعا از این اثر لذت خواهند برد.

Digital Chumps 7.6/10

اگر چه داستان بازی Fae Tactics به کندی پیش می‌رود و ممکن است باعث خسته شدن بازی‌بازان شود، اما باز هم آن را باید عنوان شایسته‌ای بدانیم. مبارزات بازی رفته رفته بهتر می‌شود و افراد را در هر مرحله بیشتر درگیر خود می‌کند. در جریان بازی نیز شاهد پیشرفت شخصیت اول و افزایش تجربه‌ی او هستیم که نکته‌ی جالبی به حساب می‌آید.

SCREEN RANT 7/10

طراحی شخصیت‌ها در Fae Tactics می‌توانست بهتر صورت گیرد و علاوه‌بر آن، وجود برخی باگ‌ها برای بازی‌بازان آزاردهنده هستند. با این وجود، در مجموع می‌توان گفت که Fae Tactics اثری باارزش برای دوست داران عناوین استراتژی محور است.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید