Humble Bundle مبلغ قابل‌توجهی را برای کمک به جلوگیری از شیوع کرونا جمع‌آوری کرده است

۸ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۲۲:۱۵

شیوع ویروس کرونا، بسیاری از کمپانی را بر آن داشت تا به نوبه‌ی خود سهمی در بهتر کردن اوضاع و احوال دنیا داشته باشند. یکی از این اقدامات که در چند وقت اخیر به‌شدت شاهد آن بودیم، رایگان شدن یا تخفیف بازی‌های مختلفی مانند Uncharted: The Nathan Drake Collection بود تا بازی‌بازان را ترغیب کنند که به جای بیرون رفتن، در خانه بمانند. یکی دیگر از اقدامات، جمع‌آوری کمک‌های مالی به‌صورت برگزاری تورنومنت‌های خیریه مانند تورنومنت فیفا ۲۰ یا فروش باندل‌های ویژه بود؛ باندل‌هایی که باوجود شامل بودن لیستی از بازی‌های مختلف، قیمت بسیار کمتری از قیمت واقعی آن‌ها داشته باشند. کمپانی Humble Bundle از کمپانی‌های فعال در این زمینه بود و چند هفته‌ی پیش، باندل Humble Conquer COVID-19 را برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا کرد. باندلی که شامل عناوینی چون Hollow Knight ،Wizard of Legend ،The Witness, Undertale و … می‌شود. اکنون نیز Humble Bundle آمار و ارقامی را از فروش این باندل منتشر کرده است.

بیش از ۲۰۸,۰۰۰ باندل فروخته شده است و مبلغی بیش از ۶٫۵ میلیون دلار را برای Humble Bundle به ارمغان آورده است. مبلغی که صرف کمک به خیریه‌هایی چون Doctors Without Borders و Direct Relief می‌شود. ۱٫۵ میلیون از این مبلغ به Doctors Without Borders اهدا شده است و این خیریه بیانیه‌ای در این زمینه منتشر کرده است:

[این مبلغ] تیم‌های ما را قادر خواهد کرد تا برنامه‌های اورژانسی خود را برای جلوگیری از شیوع COVID-19 آغاز کنند. برنامه‌ای که مخصوص گروه‌های در معرض خطر، مراقبت از بیماران مبتلا و واکنشی به نتایج مخرب همه‌گیری این ویروس بر پیکر سیستم بهداشت محلی خواهد بود.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید