تاریخ انتشار بازی Fae Tactics مشخص شد

۲۸ تیر ۱۳۹۹ - ۱۰:۳۰

استودیوی هامبل گیمز (Humble Games) امروز به صورت رسمی از تاریخ دقیق عرضه‌ی بازی Fae Tactics برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی رونمایی کرد. در ادامه می‌توانید شاهد جزئیات بیشتر در این زمینه به همراه یک تریلر باشید.

Fae Tactics از سری عناوین ماجراجویی و اکشن است که در آن باید کنترل دختری به نام Poeny را به عهده گرفته و سفر درازی را آغاز کنید. عده زیادی قصد دارند تا جانتان را بگیرند و شما هم باید با مهارت‌ها و سلاح‌های متنوعی که در اختیار دارید، با آن‌ها مبارزه کنید. اگر از علاقه‌مندان به بازی‌های این سبک باشید، Fae Tactics انتخاب نسبتا خوبی برایتان خواهد بود. گفتنی است که دو استودیوی اندلس‌فلاف گیمز (Endlessfluff Games) و هامبل گیمز به ترتیب وظیفه‌ی ساخت و انتشار این بازی را به عهده دارند.

با توجه به وعده‌ی ناشر Fae Tactics، آگاه شدیم که این بازی در تاریخ ۱۰ مرداد ۱۳۹۹ (۳۱ جولای ۲۰۲۰ میلادی) برای رایانه‌های شخصی عرضه می‌شود. همچنین این بازی قرار است راهی کنسول نینتندو سوییچ نیز بشود که تاریخ دقیق انتشار آن هنوز مشخص نیست. در صورت دریافت اخبار بیشتر از Fae Tactics، آن‌ها را با شما به اشتراک خواهیم گذاشت. در پایان پیشنهاد می‌کنیم تریلری از این عنوان را تماشا و دریافت کنید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P

دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P 

دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید