بازی Temtem به صورت دسترسی زودهنگام منتشر شد

Nintendo Switch ، PC ، PS4 ، Xbox One ، اخبار ۲ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۹:۳۰

استودیوی کرما (Crema) همان‌طور که در گذشته وعده داده بود، امروز نسخه‌ی دسترسی زودهنگام بازی Temtem را برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر کرد. همچنین تریلری در این زمینه عرضه شده است که در ادامه می‌توانید شاهد آن باشید.

Temtem از سری عناوین جذاب به سبک ماجراجویی است که در آن باید شخصیت مورد نیاز خود را برگزیده و اهداف خاصی را برای پیروزی دنبال کنید. این بازی حالت چند نفره‌ای هم دارد که در آن باید با سایر بازی‌بازان از سراسر جهان به رقابت بپردازید. جالب است بدانید که سازندگان برای ساخت این بازی از سری Pokemon الهام گرفته‌اند. پس اگر از علاقه‌مندان به سری مذکور هستید، Temtem انتخاب مناسبی برای شما خواهد بود. قابل ذکر است که دو استودیوی کرما و هامبل باندل (Humble Bundle) به ترتیب وظیفه‌ی ساخت و انتشار این بازی را برعهده داشته‌اند.

امروز نیز مطلع شدیم که نسخه‌ی دسترسی زودهنگام بازی Temtem منتشر شده است تا بازی‌بازان با ویژگی‌های آن بیشتر آشنا شوند. همچنین ویدئویی در این زمینه به دست بازی‌بازان رسیده است که در پایان می‌توانید آن را تماشا و دریافت کنید. Temtem قرار است برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و نینتندو سوییچ نیز عرضه شود که هنوز تاریخ دقیق انتشار این نسخه مشخص نیست.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P

دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P

دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

12345678910(3 رای, میانگین آرا 5٫67 از 10 )
Loading...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید