Summer of Gaming | تریلری از گیم‌پلی بازی Ranch Simulator منتشر شد

۲۴ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۴:۳۲

در جریان رویداد Summer of Gaming، استودیوی تاکسیک‌داگ (Toxic Dog) تریلری از گیم‌پلی جدیدترین بازی خود با عنوان Ranch Simulator منتشر نمود. در این تریلر، محتویات و خصوصیات گیم‌پلی بازی نظیر مکانیک‌های شکار و طراحی ساختمان‌ها به نمایش گذاشته می‌شود.

بازی ، یک عنوان شبیه‌سازی است که چندین سبک مختلف که برای ساخت و نگه‌داری خانه‌ها و مزارع روستایی ضروری است را در خود جای داده. علاوه براین، بازی از حالت چند نفره‌ی آنلاین نیز پشتیبانی می‌کند و شما می‌توانید با دوستان خود به انجام این فعالیت‌ها بپردازید؛ برای مثال، می‌توانید نگه‌داری از دام‌ها و آماده‌سازی مزارع و چندین مورد دیگر را با تقسیم وظایف به همراه دوستان خود انجام دهید. لازم به ذکر است که بخش شکار در این بازی، از حالت جهان آزاد بهره خواهد برد.

همچنین، اطلاعاتی از بازی در صفحه‌ی آن قرار داده شده است که بدین شرح است:

زمانی این کارها بر عهده‌ی پدربزرگ‌های شما بوده است و حالا نوبت به شما رسیده تا از زاویه‌ی دیگری به آن‌ها نگاهی بیندازید. با اینکه هم‌اکنون این مراتع دورافتاده شده و کمتر کسی است که حاضر به زندگی در این مناطق باشد، می‌توانید در یک بازی ویدیویی چنین تجربه‌ای کسب کنید. زندگی در یک کلبه‌ی جنگلی دور از شهر، انجام کارهایی که باید برای حفظ این کلبه انجام دهید و موارد دیگر، همه و همه توانایی‌های شما را در این مسیر می‌سنجند. حالا بیایید تا این کلبه و مزارع اطراف آن را مدیریت کنید و از این کار نیز لذت ببرید.

بازی Ranch Simulator، در سال ۲۰۲۱ برای پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد. در ادامه نیز می‌توانید تریلر منتشر شده از این بازی را مشاهده کنید.

دانلود با کیفیت ۴۸۰P | دانلود با کیفیت ۷۲۰P | دانلود با کیفیت ۱۰۸۰P

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید