از پنجره‌ گیمفا | پوشش زنده‌ی رویداد Summer of Gaming (قسمت چهارم)

۲۳ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۳۵

در طول سال‌های اخیر، ماه ژوئن به دلیل برگزاری مراسم‌های مختلف از جمله مراسم E3 یکی از شلوغ‌ترین و البته هیجان‌انگیزترین ماه‌های سال برای توسعه دهندگان و هواداران بازی‌های ویدئویی بوده است. با این حال، امسال به دلیل شیوع ویروس کرونا تقریبا تمامی این مراسم‌ها لغو و مراسم‌های دیجیتالی جای آن‌ها را گرفته‌اند.

اگرچه امسال کسی برای شرکت در مراسم E3 به صورت حضوری به شهر لس‌آنجلس سفر نخواهد کرد ولی این موضوع به این معنی نیست که ماه ژوئن امسال ماهی خلوت و بدون رویداد خواهد بود و خبر خوب این است که شما می‌توانید تمامی این مراسم‌ها و رویدادها را از اتاق امن و گرم و راحت خود دنبال کنید. از رونمایی‌های جذاب گرفته تا دعوت از شخصیت‌ها و شرکت‌های بزرگ فعال در صنعت بازی‌های ویدئویی، برگزارکنندگان مراسم‌های دیجیتالی تمام تلاش خود را کرده‌اند تا خلاء ایجاد شده به دلیل لغو مراسم‌های مختلف به خوبی پر شود.

در مقاله ای به طور مفصل به بررسی رویدادهای دیحیتالی پرداخته‌ایم که قرار است در ماه جاری برگزار شوند و این رویداد ها به نوعی جایگزین رویداد مهم E3 به شمار می‌آیند. یکی از رویدادهای اشاره شده رویداد Summer Game Fest به میزبانی جف کیلی بود که دو قسمت از آن در ماه گذشته برگزار شد و در ماه جاری نیز ادامه خواهد داشت. دیگر رویدادی که از درجه اهمیت بسیار بالایی برخوردار است را می‌توان رویداد Summer of Gaming برشمرد که توسط وب‌سایت IGN برگزار می‌شود.

یکی از اعضای ارشد IGN این رویداد را چنین توصیف می‌کند:

با توجه به انتشار کنسول‌های نسل بعد تا پایان سال جاری و هیجان بازی‌بازان برای شنیدن اطلاعات بیشتر درباره‌ی بازی‌ها و سخت‌افزار این کنسول‌ها، رویداد آنلاین ما فرصتی تکرار نشدنی برای ناشران و توسعه دهندگان خواهد بود تا بتوانند با کاربران و مخاطبین سراسر جهان ارتباط برقرار کنند.

این طور که مشخص است در رویداد دیجیتالی IGN شاهد رونمایی و نمایش گیم‌پلی بازی‌های جدید و مورد انتظاری خواهیم بود که قرار است تا پایان سال ۲۰۲۰ عرضه شوند و البته احتمالا نیم نگاهی نیز خواهیم داشت به بازی‌های نسل نهم. بنابراین به طور کلی این برنامه علاوه برمحتوای ارائه شده توسط ناشرین مختلف شامل  نقدها و صحبت‌های کارشناسان، مصاحبه با توسعه دهندگان، نمایش دموهای مختلف، گیم‌پلی و پیش‌نمایش بازی‌ها و بسیاری موارد دیگر نیز می‌شود. از جمله مهم‌ترین ناشرانی که طی این رویداد حضور خواهند داشت و با وب‌سایت IGN همکاری می‌کنند می‌توان به الکترونیک آرتس، یوبی‌سافت، سی‌دی پراجکت، اسکوئر انیکس، گوگل، بلیزارد، دیپ سیلور، تی‌اچ‌کیو نوردیک، باندای نامکو و بسیاری دیگر اشاره کرد.

ساعت و زمان برگزاری 

این رویداد که قرار بود هفته گذشته برگزار شود به دلایلی به تعویق افتاد و حال امشب شاهد برگزاری چهارمین قسمت این رویداد هستیم. مراسم اصلی از ساعت ۱۲ بامداد آغاز می‌شود و در این ساعات شاهد رونمایی از بازی‌های جدید، نمایش تریلر به همراه مصاحبه با سازندگان بازی‌ها خواهیم بود.

شما می‌توانید رویداد Summer of Gaming را به محض آغاز این رویداد، از طریق پلیر سایت توییچ در قسمت پایین مشاهده کنید:

لایو بلاگ

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید