Summer of Gaming | بازی Foreclosed با انتشار تریلری معرفی شد

۲۲ خرداد ۱۳۹۹ - ۲۳:۳۸

بسیاری از بازی‌بازان منتظر بازی بزرگ و در حال توسعه‌ی شرکت سی‌دی پراجکت رد (CD Projekt RED) یعنی عنوان Cyberpunk 2077 هستند تا یک تجربه‌ی سایبرپانکی و منحصر به فرد در دنیایی پر از فناوری و تکنولوژی‌هایی از آینده را داشته باشند. در کنار این بازی مورد انتظار می‌توان برخی عناوین دیگر با زمینه‌ی سایبرپانکی را مشاهده کرد که ارزش تجربه را خواهند داشت. یکی از این بازی‌ها را می‌توان عنوان Foreclosed اثر جدید استودیوی آن‌تب (Antab) دانست که به تازگی در جریان رویداد Summer of Gaming وب‌سایت خبری IGN معرفی شد. داستان این بازی مربوط به شرکت‌های فناوری اطلاعات و ارتباطاتی خواهد بود که اقدام به خریداری هویت افراد مختلف کرده و از این راه تجارت بزرگی را برای خود رقم زده‌اند.

درون مایه‌ی داستان بازی Foreclosed کمی به سمت روایتی طنز و دارای شوخی‌های گوناگون متمایل خواهد بود. با این حال داستان این عنوان در مورد فردی بی‌گناه است که توسط این شرکت‌ها مورد سوء استفاده‌ی هویتی قرار گرفته و حال قصد دارد تا بر علیه این سیستم‌های فاسد و بی‌رحم اقتصادی به مبارزه برخیزد. سلاح اصلی شخصیت بازی Foreclosed یک اسلحه‌ی منحصر به فرد و کمری است که به اشکال مختلفی تبدیل شده و کاربرد‌های گوناگونی برای از بین بردن دشمنان دارد. در کنار این اسلحه‌ی اصلی، برخی تجهیزات و مهمات ویژه‌ هم در دسترس بازی‌بازان خواهد بود تا از آن‌ها برای خلق نبردهای فوق‌العاده استفاده نمایند.

در پایان شما قادر خواهید بود تا به مشاهده‌ی تریلر منتشر شده از بازی Foreclosed بپردازید. هنوز اطلاعاتی در مورد پلتفرم مقصد و زمان عرضه‌ی این بازی منتشر نشده است.

دانلود ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰p

دانلود ویدئو با کیفیت ۷۲۰p

دانلود ویدئو با کیفیت ۴۸۰p

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید