Summer of Gaming | ویدئوی جدیدی از گیم‌پلی بازی A Total War Saga: Troy منتشر شد

۲۴ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۳:۴۶

در جریان رویداد Summer of Gaming، استودیوی کریتیو اسمبلی (Creative Assembly) ویدئوی جدیدی از گیم‌پلی بازی A Total War Saga: Troy را منتشر کرد.

در این ویدئو، آقای میلچو واسیلف (Milcho Vasilev)، طراح ارشد عنوان Total War: Troy، به صحبت در مورد گیم‌پلی بازی و تغییرات صورت گرفته می‌پردازد. این عنوان استراتژی از منظومه‌ی حماسه‌ی ایلیاد و ادیسه‌ی هومر الهام پذیرفته و در آن مبارزات نیروهای شهر میسین از یونان را در برابر Troy نمایش می‌دهد. واحدها و نیروهای اساطیری نیز در این بازی می‌توانند مورد استفاده قرار بگیرند؛ هر چند در این نسخه کمی متفاوت به نظر می‌رسند. همچنین انواع مختلفی از مناطق نیز وجود دارند و شما در طی هر نبرد در این مناطق، استراتژی‌های متفاوتی را در پیش بگیرید. در ادامه می‌توانید ویدئوی منتشر شده از گیم‌پلی بازی A Total War Saga: Troy را در قسمت زیر مشاهده بفرمایید.

دانلود ویدئو با کیفیت ۴۸۰P

دانلود ویدئو با کیفیت ۷۲۰P

دانلود ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

بازی A Total War Saga: Troy در تاریخ ۲۳ مردادماه ۱۳۹۹ (۱۳ آگست ۲۰۲۰) برای رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد. این بازی به مدت یک سال در انحصار فروشگاه اپیک گیمز (Epic Games Store) خواهد بود. شما می‌توانید این بازی را در ۲۴ ساعت اول انتشار به صورت رایگان از فروشگاه اپیک گیمز دریافت کنید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید