Rainbow Six Siege را آخر این هفته رایگان تجربه کنید

۲۱ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۴۷

از زمان ظهور ایده‌ی بازی‌های سرویس محور یا همان Games as a Service یا GaaS در چند سال اخیر، عناوین زیادی در پیاده سازی این شیوه برای انتشار محتوای پس از انتشار خود به موفقیت رسیده و بازی‌هایی نیز دچار شکست‌هایی بزرگ شده‌اند. به‌صورت کلی، ایده‌ی عناوین سرویس محور هنوز در مراحل ابتدایی خود بوده و شرکت‌های مختلف هنوز مشغول سعی و خطا برای یافت کارآمدترین شیوه‌ی پیاده‌سازی آن هستند. اما یکی از شرکت‌هایی در اجرای این‌گونه سرویس‌ها موفق بوده، شرکت یوبیسافت (Ubisoft) است. اگر در این مورد شکی دارید، می‌توانید آخر این هفته Rainbow Six Siege را امتحان کنید.

شاید به یاد داشته باشید که این بازی با اوضاع نه چندان مناسبی عرضه شد، اما از آن زمان تاکنون به عنوانی استثنایی در بازار عناوین شوتر اول شخص تبدیل شده است؛ موردی که قطعا با توجه به رشد خیره‌کننده‌ی آمار بازی‌بازان این عنوان تایید می‌شود. و حالا، از پنجشنبه‌ی این هفته ۲۲ خرداد ماه این بازی در آخر هفته به‌صورت رایگان در دسترس علاقمندان خواهد بود. همانند اغلب آخر هفته‌های رایگان برای عناوین مختلف، انتظار می‌رود که بازی حین یا پس از آن برای مدتی کوتاه با تخفیف عرضه شود و همین‌طور، اگر پس از امتحان کردن بازی از آن خوشتان بیاید، می‌توانید پیشرفت خود را در این آخر هفته‌ی رایگان پس از خرید بازی ادامه دهید.

Rainbow Six Siege هم‌اکنون روی پلی‌استیشن ۴، اکس باکس وان و رایانه‌های شخصی در دسترس است. آخرهفته رایگان از پنجشنبه ۲۲ خرداد (۱۱ ژوئن) آغاز شده و تا یکشنبه ۲۵ خرداد (۱۴ ژوئن) ادامه خواهد داشت. این فرصتی مناسب برای کسانی است که علاقمند به تجربه و خرید این بازی هستند، از آنجا که دو اوپراتور جدید این عنوان و همچنین فصل دوم از سال پنجم این بازی از ۲۹ اردیبهشت ماه روی سرورهای تست Rainbow Six Siege در دسترس بوده و انتظار داریم تا چند هفته‌ی دیگر به انتشار برسد. همچنین، به گفته‌ی چند تن از توسعه دهندگان این بازی، احتمال حضور سایر شخصیت‌های بازی‌های یوبیسافت در قالب اوپراتور در Rainbow Six Siege نیز وجود دارد.

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید