تعداد بازی‌بازان Rainbow Six Siege از ۶۰ میلیون عبور کرد

۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۰۸:۰۰

بازی Rainbow Six Siege یکی از موفق‌ترین بازی‌های نسل هشتم است که طرفداران زیادی را در سرتاسر جهان دارد و روزانه میلیون‌ها نفر مشغول تجربه‌ی آن هستند. این بازی در ابتدا ضعف‌های زیادی را در بخش‌های مختلف داشت، اما شرکت یوبی‌سافت (Ubisoft) با عرضه کردن به‌روزرسانی و محتوای جدید توانست آن را به یکی از لذت‌بخش‌ترین عناوین سبک تیر‌اندازی اول شخص تبدیل کند. اما این بازی توانسته تا رکورد جدیدی را در زمینه‌ی تعداد بازی‌بازان به ثبت برساند.

به تازگی شرکت یوبی‌سافت اعلام کرد که بازی Rainbow Six Siege موفق به جذب ۶۰ میلیون بازی‌باز مختلف شده است. این بازی در آخرین آماری که قبل از این منتشر شد، موفق به جذب ۵۵ میلیون بازی‌باز تا آخر سال شده بود و حال، ۵ میلیون بازی‌باز به این تعداد افزوده شده است. البته لازم به ذکر است که رقم اعلام شده، بدین معنی نیست که بازی تاکنون ۶۰ میلیون نسخه فروخته است؛ بلکه این رقم شامل بازی‌بازانی که به صورت اشتراکی از بازی استفاده می‌کنند نیز خواهد بود. در هر صورت، این تعداد بازی‌باز بسیار قابل توجه و قابل تحسین است. البته شرکت یوبی‌سافت در گذشته اعلام کرده بود که بازی Rainbow Six Siege جزو ۱۱ بازی برتر این شرکت است که در نسل هشتم بالای ۱۰ میلیون نسخه فروش داشته است.

بازی هم‌اکنون بر‌روی پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی موجود است و برای نسل بعدی کنسول‌ها یعنی پلی‌استیشن ۵ و اکس‌باکس سری اکس نیز در دسترس قرار خواهد گرفت.

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید