گزارش: شخصیت‌ بازی‌های یوبی‌سافت در قالب اپراتور به Rainbow Six Siege خواهند آمد

۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۰

در حالی که شرکت یوبی‌سافت (Ubisoft) با معرفی اپراتور‌های جدید و قابلیت‌های متفاوت در هر فصل بازی‌بازان را غافلگیر می‌کند، ظاهرا چیز‌های بیشتری برای شگفت‌زده شدن وجود دارد. آیا روزی قادر خواهیم بود تا سم فیشر محبوب را به‌عنوان اپراتور خود انتخاب کنیم؟ اینطور به نظر می‌رسد! همراه گیمفا باشید.

با وجود عرضه‌ی Rainbow Six Siege در سال ۲۰۱۵، یوبی‌سافت همچنان به‌صورت جدی به پشتیبانی از این بازی ادامه می‌دهد و این روند با عرضه‌ی آن برروی کنسول‌های نسل نهمی ادامه خواهد داشت. از طرفی دیگر، در آستانه‌ی آغاز فصل اول از سال پنجم این بازی قرار داریم که Steel Wave نام دارد و چندی پیش، تیزری از آن منتشر شد. اما این تنها خبر مهم چند وقت اخیر در رابطه با این بازی نیست و به نظر می‌رسد شخصیت‌های یوبی‌سافت از دیگر عناوین این شرکت، در آینده به این تیراندازی اول‌شخص محبوب اضافه شوند.

یکی از خبرنگاران وبسایت DualShockers، با تیم توسعه‌ دهنده‌ی Rainbow Six Siege مصاحبه کرده و درباره‌ این موضوع، سوالاتی را مطرح کرده است. مثلا این خبرنگار از طراح این بازی، جین-باپتیسه هاله (Jean-Baptiste Halle) پرسید:

اگر شما می‌توانستید یکی از شخصیت‌های یوبی‌سافت را از هر مجموعه‌ای که در تاریخ شرکت وجود دارد به Siege اضافه کنید، او چی کسی و گجت او چه چیزی می‌توانست باشد؟

اگرچه هاله می‌توانست جوابی سرراست و قاطع دهد، با جملاتی که حاصل تردید بود به این پرسش پاسخ داد:

خب، این سوالِ خیلی قابل‌توجهی است. من فکر می‌کنم که باید از این پرسش عبور کنم چرا که شما دارید به نکته‌ی جالبی اشاره می‌کنید. اگر صادقانه پاسخ دهم، خیلی از آن‌ها [به بازی اضافه خواهند شد]. فقط چشم به اپراتور بعدی که امسال به بازی اضافه می‌شود بدوزید چرا که ممکن است افراد مهمی را در فهرست [اپراتور‌ها] مشاهده کنید. این تنها چیزی است که اکنون می‌توانم بگویم.

این خبرنگار در ادامه همین سوال را از تهیه‌کننده‌ی بازی، اریک ترمبلی (Eric Tremblay) پرسید و جوابی شفاف‌‌تر دریافت کرد:

خب، سوال جالبی است. من یکی از طرفداران سم فیشر هستم، پس سم فیشر قطعا می‌تواند گزینه‌ی خوبی باشد. اما من شک دارم که بتوانیم مسیریابی سه‌بعدی را در Rainbow Six Siege انجام دهیم. دومینگو چاوز نیز شخصیت قابل‌توجه دیگری است که می‌توانیم از یکی از عناوین سابق مجموعه‌ی Rainbow Six به آن اضافه کنیم. البته ما از نظر حقوقی نمی‌توانیم این کار را انجام دهیم. این دو، شخصیت‌هایی هستند که بیشتر با فضای بازی جور در می‌آیند.

البته هیچ کدام از این اظهارنظرات به‌صورت رسمی توسط یوبی‌سافت تایید نشده است و فعلا در حد شایعه می‌مانند. اما حداقل می‌توانیم امیدوار باشیم که احتمال اضافه شدن چندین شخصیت به‌یادماندنی و قدیمی به Rainbow Six Siege وجود دارد. فعلا باید منتظر بمانیم و ببینیم اپراتور‌های آینده امسال، چه کسانی خواهند بود.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید