اطلاعات جدیدی از به‌روزرسان بعدی بازی Sea of Thieves منتشر شد

PC ، Xbox One ، اخبار ، اخبار بازی ، تریلر ۸ خرداد ۱۳۹۹ - ۲۳:۵۹

به تازگی استودیوی ریر (Rare) در خبری اعلام کرد که به‌روزرسان Lost Treasures بازی Sea of Thieves هم‌اکنون برای بازی‌بازان عرضه شده است و می‌توانند برای دریافت آن اقدام نمایند. آن‌طور که در توضیحات مربوط به این به‌روزرسان آمده است، Lost Treasures بیشتر به موضوع Tall Tales خواهد پرداخت و ابعاد گسترده‌ی دیگری از آن را نمایش خواهد داد.

Tall Tales در واقع داستان‌های ماجراجویانه‌ی دزدان دریایی محسوب می‌شوند که در دل خود برخی از نکات، راهنمایی‌ها، سرنخ‌ها و پاداش‌هایی با زمان دریافت محدود جای داده‌اند. بسته‌ی به‌روزرسان Lost Treasures همچنین به معرفی بخش جدیدی از Daily Bounties می‌پردازد. در واقع این ماموریت‌ها متشکل از اهداف کوچکی هستند که می‌توانند شامل کاوش در محیط‌ها و سرزمین‌های مختلف برای به دست آوردن گنج‌ها و پاداش با ارزش یا مبارزه با دشمنان و کسب غنایم جنگی شوند. علاوه بر این موارد بازی‌بازان باید منتظر اضافه شدن بخش ماموریت‌ها و چالش‌های هفتگی بسیار جذاب باشند که لذت بازی را چند برابر خواهند کرد.

افزون بر بخش‌ها و محتویاتی که این به‌روزرسان به بازی Sea of Thieves اضافه می‌کند، توسعه‌دهندگان بهبود‌هایی در بخش‌های مختلف بازی از جمله گیم‌پلی را در آن گنجانده‌اند. به عنوان مثال اسلحه‌خانه‌ی جدیدی به کشتی اضافه می‌شود و برخی از ویژگی‌های گان‌پلی بازی را بهبود می‌بخشد. همچنین پس از دریافت این به‌روزرسان پری دریایی همراهتان در فاصله‌ی کمتری نسبت به کشتی شما در آب‌های آزاد شنا خواهد کرد تا همواره دید بهتری نسبت به وی داشته باشید.

علاوه بر این موارد ذکر شده، استودیوی ریر اعلام نمود که بسته‌ی به‌روزرسان Lost Treasures تنظیمات گرافیکی جدیدی را برای نسخه‌ی رایانه‌های شخصی بازی اضافه می‌کند و به بازی‌بازان این امکان را می‌دهد تا کیفیت انیمیشن شخصیت‌ها را تنظیم کنند. همچنین این تنظیمات جدید باعث خواهد شد که حضور چندین بازی‌باز به صورت همزمان در یک مکان بسیار روان‌تر و بهتر از قبل صورت گیرد. لازم به ذکر است که برخی از این ویژگی‌های گرافیکی ممکن است نیاز به پردازنده‌ی قدرتمندتری داشته باشند و حافظه‌ی بیشتری از رایانه‌های شخصی را به کار گیرند.

به مناسبت عرضه‌ی این به‌روزرسان بزرگ برای بازی Sea of Thieves، شرکت مایکروسافت و استودیوی ریر تریلری را برای هواداران این سری آماده ساخته و آن را منتشر کرده‌اند که در پایان همین مطلب می‌توانید به مشاهده‌ی آن بپردازید:

دانلود ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰p

دانلود ویدئو با کیفیت ۷۲۰p

دانلود ویدئو با کیفیت ۴۸۰p

 

12345678910(16 رای, میانگین آرا 9٫44 از 10 )
Loading...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید