اطلاعات زیادی در مورد به‌روزرسان Ashen Winds بازی Sea of Thieves منتشر شد

۹ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۹:۳۰

عنوان Sea of Thieves از زمان عرضه تاکنون در حال دریافت به‌روزرسانی، رویداد‌ها و محتویات گوناگون است و با گذشت زمان بازی‌بازان بیشتری را به خود جذب می‌کند. به‌روزرسان بعدی این عنوان که بازی‌بازان منتظر عرضه‌ی آن هستند Ashen Winds نام دارد و قرار است حرارت بازی و ماموریت‌های مختلف آن را به شدت افزایش دهد. حال به تازگی استودیوی ریر (Rare) اعلام نمود که این به‌روزرسان رایگان دشمنان جدیدی را به بازی اضافه خواهد کرد. Ashen Lords دشمنان اسکلتی قدرتمندی به شمار می‌آیند که جنس قدرت و حملاتشان بر پایه‌ی آتش بوده و می‌توانند چالش‌ها و ویژگی‌های مختلفی به مبارزات بازی اضافه نمایند. همچنین به همراه افزودن این دشمنان جدید برخی دیگر از محتویات جالب و گوناگون برای بازی در نظر گرفته شده است که با هم به بررسی آن‌ها خواهیم پرداخت.

به‌روزرسان Ashen Winds بر پایه‌ی داستان خشم Captain Flameheart اشاره دارد که او تمامی افراد مورد اعتماد و خدمه‌ی خود را با یک نفرین قدیمی تبدیل به Ashen Lord کرد و حالا آن‌ها قرار است از قدرتمندترین دشمنان بازی‌بازان در طی ماجراجویی‌های مختلف باشند. دزدان دریایی ماجراجو باید با تاثیر مخرب و روزافزون قدرت Ashen Lordها مبارزه کرده و حتی پس از شکست آن‌ها می‌توانند از جمجمه‌هایشان به عنوان سلاحی برای پرتاب آتش بهره ببرند. Ashen Lord‌ها توانایی‌های منحصر به فرد و احضارگونه‌ی قدرتمندی دارند؛ آن‌ها می‌توانند گردباد‌هایی از آتش و خاکستر را به سمت بازی‌بازان بفرستند تا عمق دید آن‌ها را کاهش دهند و سپس با وارد کردن حملات آتشین به آن‌ها صدمات بزرگی وارد نمایند. همانطور که پیش‌تر اشاره شد، از بین بردن این دشمنان سرسخت به شما آیتم جمجمه‌ی Ashen Lord را خواهد داد که در واقع دومین ویژگی بزرگ این به‌روزرسان به حساب می‌آید.

این جمجمه‌ها را می‌توان در بخش Order of Souls به ازای طلا و افزایش اعتبار قابل توجهی به فروش رساند و یا آن‌ها را به عنوان اسلحه‌های آتش‌افکن در زرادخانه‌ی خود نگه داشت. با این حال نکته‌ی قابل توجه و تاکتیکی استفاده از این جمجمه‌های Ashen Lord این خواهد بود که پس از چندین بار استفاده از آن‌ها قدرتشان را از دست خواهند داد و در این صورت نه به عنوان سلاح قابل استفاده هستند و نه ارزش خرید اولیه‌ی خود را خواهند داشت. بنابراین بازی‌بازان باید در استفاده یا فروش آن‌ها دقت کافی را داشته باشند.

طبق اعلام استودیوی ریر، شروع کار با محتوای به‌روزرسان Ashen Winds کار دشواری نخواهد بود؛ چرا که پس از دریافت آن به راحتی می‌توان Ashen Lords را در مناطق و جزایر مختلف بازی ملاقات نمود. با این حال آن دست از دزدان دریایی شجاع که قصد شکار Ashen Lords را دارند می‌توانند در افق‌های مختلف به دنبال نشانه یا علامتی از حضور گروهی این موجودات باشد؛ چرا که این موجودات اهریمنی به راحتی می‌توانند Ashen Lordهای بیشتری را تولید کرده و در همین حین شاهد تجمع گروهی از این موجودات اهریمنی خواهیم بود. در غیر این صورت بازی‌بازانی که تمایل به شکار Ashen Lords ندارند نیز می‌توانند یکی از جمجمه‌های آنان را از بازی‌بازان دیگر به سرقت ببرند.

با این حال موارد ذکر شده تنها تغییرات به‌روزرسان رایگان بعدی بازی Sea of Thieves نخواهند بود. در بخش Pirate Emporium بازی‌بازان خواهند توانست تا حیوانات دست‌آموز آتشین را به دست آورند و Black Marketهای مختلف و گوناگون اجناس بسیار زیادی را در هر پایگاه دزدان دریایی برای فروش به بازی‌بازان در نظر گرفته‌اند. علاوه بر تنظیمات مختلف در بخش نمایش و کنترل و دسترسی‌های بیشتر به بازی‌بازان برای بهینه‌سازی بخش‌های مختلف بازی Sea of Thieves، این به‌روزرسان جدید رویداد‌ جدیدی به نام Skull Sweep را چهارشنبه‌ی هر هفته برگزار خواهد کرد و در آن ماموریت‌ها، چالش‌ها و پاداش‌های بی‌نظیری برای بازی‌بازان قرار می‌دهد.

عنوان Sea of Thieves هم‌اکنون برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول اکس‌باکس وان در دسترس علاقه‌مندان قرار دارد.

دانلود ویدئو با کیفیت ۴۸۰p

دانلود ویدئو با کیفیت ۷۲۰p

دانلود ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰p

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید