ارتقای نسل نهمی بازی Sea of Thieves برای اکس‌باکس سری اکس تایید شد

۱۵ آبان ۱۳۹۹ - ۲۳:۰۰

در حالی که بازی Sea of Thieves اثر استودیوی ریر (Rare) در زمان عرضه‌ی خود در سال ۲۰۱۸ با مشکلاتی مواجه بود، اما حمایت‌های پیوسته‌ی توسعه‌دهندگان از این اثر منجر به موفقیت‌های بزرگی برای شرکت مایکروسافت شد؛ به طوری که در ماه ژوئن سال جاری میلادی تعداد بازی‌بازان همزمان این عنوان به بیش از ۱۵ میلیون نفر رسید و بیش از ۳٫۳ میلیون بازی‌باز منحصر به فرد برای نخستین بار تجربه‌ی این بازی را در ماه قبل از اعلام این آمار داشتند.

در نتیجه این موفقیت‌ها به نظر می‌رسید که استودیوی ریر و شرکت مایکروسافت قصد ندارند بازی موفق Sea of Thieves را در نسل نهم رها کنند. به همین مناسبت استودیوی سازنده در حساب کاربری رسمی خود برروی توییتر اعلام کرد که عنوان Sea of Thieves ارتقای نسل نهمی دریافت خواهد کرد و این بازی برروی دو کنسول اکس‌باکس سری اس و سری اکس عملکرد بهتری خواهد داشت.

طبق این اطلاعات منتشر شده، کاربران کنسول اکس‌باکس سری اکس قادر خواهند بود بازی Sea of Thieves را با رزولوشن ۴K و نرخ ۶۰ فریم بر ثانیه تجربه نمایند. همچنین مشخص گردید که کاربران کنسول اکس‌باکس سری اس نیز می‌توانند انتظار تجربه‌ی این بازی را با نرخ ۶۰ فریم بر ثانیه برروی رزولوشن ۱۰۸۰p داشته باشند. علاوه بر این موارد بازی‌بازان هر دو کنسول می‌توانند از مزایایی به مانند کاهش چشمگیر زمان بارگذاری بازی‌ها بهره‌مند شوند.

عنوان Sea of Thieves هم‌اکنون برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول اکس‌باکس وان در دسترس علاقه‌مندان قرار دارد.

1
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید