تاریخ انتشار نسخه‌ی کنسولی بازی Monstrum مشخص شد

۳ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۸:۳۰

تیم سازنده‌ی Monstrum امروز به طور رسمی از تاریخ انتشار نسخه‌ی کنسولی این بازی رونمایی کرد. ضمنا به منظور آشنایی بیشتر بازی‌بازان، تریلری از این بازی در دسترس قرار گرفته است که در ادامه می‌توانید شاهد آن باشید.

اگر از دوست داران عناوین ترسناک و بقا باشید، حتما تاکنون نام بازی Monstrum را شنیده‌اید. این بازی ابتدا در سال ۲۰۱۵ برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه شد و مورد استقبال عده‌ی زیادی از بازی‌بازان قرار گرفت. داستان این بازی مربوط به شخصیتی است که تنها در یک کشتی به دام افتاده و از اتفاقات اخیر خبری ندارد. سپس او سعی دارد تا بخش‌های گوناگون کشتی را جستجو و رمز و رازهای درون آن را کشف کند؛ غافل از این که موجودات ناشناخته‌ای در کمین وی هستند. قابل ذکر است که دو استودیوی تیم جانک‌فیش (Team Junkfish) و سودسکو (Soedesco) به ترتیب وظیفه‌ی ساخت و انتشار این بازی را به عهده داشته‌اند.

Monstrum در تاریخ ۲ خرداد ۱۳۹۹ (۲۲ می ۲۰۲۰ میلادی) برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و نینتندو سوییچ در دسترس قرار خواهد گرفت. البته نسخه‌ی فیزیکی این بازی که قرار بود همزمان با نسخه‌ی مذکور عرضه شود، به دلیل شیوع ویروس کرونا به زمان دیگری موکول شده است. در پایان می‌توانید تریلری از نسخه‌ی کنسولی Monstrum را تماشا و دریافت کنید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P

دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P

دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

0
0
برچسب‌ها: ، ، ،

مطالب جنجالی

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید