عنوان Monster Crown در پایان ماه جولای ۲۰۲۰ برروی فروشگاه استیم عرضه می‌شود

۲۲ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۹:۳۰

در بازی Monster Crown شما می‌توانید به دنیای گسترده و مخوفی که در آن هیولا‌های کوچک و بزرگی حکم‌رانی می‌کنند، قدم گذارید و آن‌ها را رام و اهلی خود سازید تا در نهایت موفق شوید یک زن اهریمنی که به دنبال کسب قدرت‌ هیولاها و از بین بردن تمام آن‌ها است را شکست دهید. در عنوان Monster Crown شما باید به شکار هیولاهای اهریمنی بپردازید، برخی از آن‌ها را اهلی نمایید، گروهی از قهرمانان را تشکیل داده و به پرورش هرکدام اقدام کنید تا در نهایت یک گروه قدرتمند و منحصر به فرد از جنگجویان عجیب و غریب داشته باشید و با آنان به جنگ دشمنان بروید. شما باید به همراه گروه قدرتمند و آموزش دیده‌ی خود بار دیگر آرامش را به جزیره‌ی Crown بازگردانید.

شما باید همراه گروه هیولاهای آموزش دیده‌ی خود از تکرار تاریخ در جزیره‌ی Crown Island جلوگیری نمایید. پیش از ظهور دشمن جدید آرامش و صلح این جزیره، برخی از حاکمان سادیتی بر این سرزمین حکومت می‌کرده‌اند که در نهایت توسط قهرمانان فداکاری از بین رفته‌اند. حال نوبت شماست که از میراث این قهرمانان به خوبی مراقبت کنید و جلوی حکومت مجدد استبداد و ظلم را بگیرید. سرنوشت این جزیره و همه چیز به شما و هیولاهایی که رام و تربیت می‌کنید، بستگی خواهد داشت.

شما می‌توانید با گشت و گذار در محیط و انجام دادن ماموریت‌های مختلف به بیش از ۲۰۰ گونه از هیولا‌های منحصر به فرد برای رام کردن و افزودن به گروه خود اقدام کنید. همچنین می‌توانید تخم‌های برخی از این هیولاها را با هم ترکیب نموده و یک گونه‌ی کاملا جدید و منحصر به فرد خلق نمایید. تصمیمات شما در جریا داستان اصلی به صورت مستقیم بر پایان بازی و سرنوشت هیولاهای جزیره تاثیر می‌گذارد، پس با احتیاط پیشروی کنید و تمرکز خود را حین انتخاب گزینه‌ها و مسیر‌های پیش رویتان به کار گیرید. همچنین عنوان Monster Crown دارای بخش آنلاین خواهد بود که علاوه بر مبارزه و رقابت با حریفانی از سراسر دنیا، قادر هستید تا به تجارت و مبادله‌ی انواع کالا و منابع ارزشمند اقدام کنید و گروه قهرمانان خود را مجهزتر و قدرتمندتر سازید.

عنوان نقش‌آفرینی شکار و پرورش هیولای Monster Crown توسط استودیوی آیوروم (Aurum) توسعه یافته و شرکت سوئدسکو (Soedesco) وظیفه‌ی عرضه‌ی این بازی برروی فروشگاه استیم (Steam) را بر عهده دارد تا در دسترس بازی‌بازان پلتفرم رایانه‌های شخصی قرار گیرد. حال طبق اعلام رسمی استودیوی آیوروم، بازی Monster Crown در تاریخ ۱۰ مرداد ماه ۱۳۹۹ (۳۱ ژوئیه ۲۰۲۰ میلادی) به صورت دسترسی زود هنگام برروی فروشگاه استیم عرضه خواهد شد. همچنین شرکت سوئدسکو نیز اظهار داشت که بازی Monster Crown در جریان رویداد بزرگ تابستانی Steam: Summer Edition از تاریخ ۲۷ خرداد ماه ۱۳۹۹ (۱۶ ژوئن ۲۰۲۰ میلادی) تا روز ۲ تیر ماه ۱۳۹۹ (۲۲ ژوئن ۲۰۲۰ میلادی) در دسترس بازی‌بازان قرار خواهد گرفت.

0
0

بیشتر بخوانیدمطالب جنجالی

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید