تاریخ انتشار بازی Dog Duty مشخص شد

۲۴ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۰۰

سازندگان Dog Duty امروز تاریخ دقیق انتشار این بازی برروی پلتفرم‌های مختلف را مشخص کردند. در ادامه می‌توانید شاهد جزئیات بیشتری در این زمینه باشید.

Dog Duty عنوانی در سبک استراتژی محور است که در آن باید کنترل یک ارتش را به عهده گرفته و آن را به نحو احسن رهبری کنید. ماموریت شما این است که دشمنان و هیولاهای متنوع مبارزه کرده و آن‌ها را برای همیشه از بین ببرید. این بازی ابتدا در سال ۲۰۱۹ به صورت دسترسی زودهنگام منتشر شد و استقبال خوبی را هم به همراه داشت. حال سازندگان پس از گذشت یک سال قصد انتشار نسخه‌ی اصلی را دارند. گفتنی است که دو استودیوی زاناردی اند لیزا (Zanardi and Liza) و سودسکو (Soedesco) به ترتیب وظیفه‌ی ساخت و انتشار این اثر را به عهده داشته‌اند.

Dog Duty قرار است در تاریخ ۲۷ شهریور ۱۳۹۹ (۱۷ سپتامبر ۲۰۲۰ میلادی) با قیمت ۱۹٫۹۹ دلار برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و نینتندو سوییچ در دسترس قرار بگیرد. هنوز اطلاعات دیگری در خصوص این نسخه منتشر نشده است و باید منتظر اخبار تکمیلی تیم سازنده به همراه ویدئویی در این مورد باشیم. در پایان می‌توانید نقد و بررسی نسخه‌ی دسترسی زودهنگام Dog Duty به قلم آریا مقدم را از طریق این نشانی مطالعه کنید.

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید