نسخه‌ی Limited Edition عنوان OwlBoy با تاخیر عرضه خواهد شد

۲۱ مرداد ۱۳۹۷ - ۲۱:۱۵

عرضه‌ی نسخه‌ی Limited Edition عنوان Owl Boy مجددا با تاخیر مواجه شده است. این نسخه دیرتر از زمان تعیین شده در مناطق آمریکا و کانادا عرضه خواهد شد.

استودیوی Soedesco برای دومین بار اعلام کرده است که عرضه‌ی نسخه‌ی Limited Edition عنوان OwlBoy با مشکل مواجه شده است. اگرچه این نسخه در اکثر مناطق در زمان تعیین شده عرضه خواهد شد، بازی‌بازان ساکن مناطق کانادا و آمریکا باید کمی بیشتر از دیگران برای دسترسی به این نسخه منتظر بمانند. این نسخه که در ابتدا قرار بود در تاریخ ۳۱ آگست (۶ شهریور ماه) به بازار عرضه شود، با یک ماه تاخیر، در تاریخ ۲۸ سپتامبر (۶ مهر) وارد بازار آمریکا و کانادا می‌شود.

Martin Buijsse، مدیر بخش ارتباطات استودیوی سازنده، در پیامی از طرفداران عذرخواهی کرده و از آن‌ها خواسته است تا کمی صبور باشند.

OwlBoy: Limited Edition اولین تجربه‌ی ما در عرضه‌ی یک نسخه‌ی محدود است و متاسفانه ما با مشکلاتی در این زمینه روبه‌رو هستیم. ما درس‌هایی که از این مشکل آموخته‌ایم را همیشه با خود همراه خواهیم داشت و از همه‌ی شما به خاطر صبر و شکیباییتان سپاس گذاریم.

استودیوی سازنده توضیح داده است که چندین مشکل کوچک پیش آمده در برخی آیتم‌های موجود در نسخه‌ی Limited Edition، در نهایت تبدیل به یک مشکل بزرگ شده‌اند که فرایند بسته‌بندی و توزیع را با مشکل روبه‌رو کرده است.

نسخه‌ی Limited Edition این عنوان برای هر دو کنسول پلی‌استیشن ۴ و نینتندو سوییچ موجود بوده ولی تنها ۶ هزار نسخه از آن تولید خواهد شد. در کنار دیسک بازی، نسخه‌ی LE شامل یک دیسک موسیقی متن بازی، یک دفتر مخصوص، کتابچه‌ی راهنمای بازی، دو سنجاق با طرح Logo و Otus، دو عدد سکه‌ی فلزی از پول درون بازی، جعبه‌ی فلزی مخصوص نگهداری سکه و ۱۷ برچسب با تصویر شخصیت‌های بازی می‌شود.

عنوان OwlBoy هم‌اکنون برروی پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و نینتندو سوییچ در دسترس است. تصاویر منتشر شده از نسخه‌ی محدود بازی را می‌توانید در ادامه مشاهده کنید.

0
0
برچسب‌ها: ،

مطالب جنجالی

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

  • aet گفت:

    به عنوان یه عاشق پیکسلی میگم: owlboy بازی خوبی نیست. گاها حوصله سربره. و کنترلش رو اعصابه.
    هرچند زیباست. ولی به جاش dead cells ,hyper light drifter, undertale ویا خیلی بازی های شاهکار دیگه رو بازی کنید.

    0
    0