بازی Defunct برای کنسول نینتندو سوئیچ معرفی شد

۱۹ مرداد ۱۳۹۷ - ۲۲:۴۵

بازی مستقل و جدیدی با نام Defunct برای کنسول نینتندو سوئیچ معرفی شد.

بازی مستقل و جدیدی برای کنسول نینتندو سویچ با نام Defunct معرفی شد که در سبک مسابقه‌ای ساخته شده است. این بازی “مسابقه‌ای ماجراجویانه” که توسط استودیو Freshly Squeezed در دست ساخت قرار دارد، “سریع، سرگرم کننده و دوستا‌نه‌ – خانوادگی” است. این بازی توسط Soedesco منتشر خواهد شد که عناوینی مانند Owlboy و Truck Driver را منتشر ساخته است. به نظر می‌رسد کنسول نینتندو سوئیچ به یک کنسول محبوب میان بازی‌سازان مستقل تبدیل شده است.

سناریوی بازی Defunct مانند انیمیشن Wall-e است که بعد از آخرالزمان قرار دارد و ربات‌ها در زمین زندگی می‌کنند. بازی‌بازان کنترل یک ربات شکسته را در دست می‌گیرند که از کشتی حمل بار به بیرون پرت می‌شود و باید قبل از اینکه دیر شود، برای رسیدن به کشتی مسابقه دهد. تصور کنید که انیمشن Wall-e با Sonic the Hedgehog ترکیب شود. یک سیستم حرکتی در این بازی وجود دارد که ربات از یک موتور “جاذبه” برای افزایش سرعت و شتاب خود از طریق محیط‌هایی که شامل جنگل‌ها و بیابان‌ها می‌شود، استفاده می‌کند.

بازی Defunct با یک حالت تایم تریل منتشر خواهد شد. همچنین این بازی این امکان را به بازیکنان می‌دهد که روبات خود را با استفاده از پوسته‌ها و غیره شخصی سازی کنند. این بازی در تاریخ سپتامبر در ۱۳ سپتامبر یعنی ۲۲ شهریور ماه برای کنسول نینتندو سوئیچ منتشر خواهد شد و شما می‌توانید تریلر و تصاویری از این بازی را در زیر مشاهده کنید.

دانلود و تماشا با کیفیت ۴۸۰pدانلود و تماشا با کیفیت ۷۲۰pدانلود و تماشا با کیفیت ۱۰۸۰p

0
0

بیشتر بخوانیدمطالب جنجالی

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید