تکفارس؛ ۷ اپلیکیشن رایگان برای تماس تصویری؛ مناسب برای فاصله اجتماعی

۴ فروردین ۱۳۹۹ - ۲۱:۰۵

شیوع ویروس کرونا در سراسر جهان که تحت عنوان بیماری کووید-۱۹ شناخته می‌شود، باعث شده تا بیشتر شرکت‌ها سیاست کار از راه دور را پیاده کنند و به موجب آن بسیاری از مردم، سفرهای خود را لغو کرده و عموماً در خانه می‌مانند. با این حال، ماندن در خانه نیز مانع از انجام برخی کارها و تماس و ارتباط با دوستان، خانواده و قرارهای کاری نمی‌شود. خوشبختانه، اپلیکیشن‌ها و سرویس‌های زیادی برای تماس تصویری و کنفرانس ویدئویی در دسترس قرار دارد که به شما کمک می‌کند تا با افراد مدنظر خود به راحتی ارتباط برقرار کنید؛ بسیاری از این برنامه‌ها نیز به صورت رایگان در دسترس قرار دارند.

البته باید اشاره کنیم که برخی از اپلیکیشن‌های مربوطه با مشکلات امنیتی متعددی در سال‌های اخیر مواجه بوده‌اند اما توسعه‌دهندگان آن‌ها نظیر اپل، فیسبوک، مایکروسافت و گوگل نسبت به رفع مشکلات امنیتی آن‌ها اقدام کرده و در این راستا به موفقیت‌هایی نیز رسیده‌اند.

اگرچه برای کنفرانس‌های ویدئویی نیاز به برنامه‌هایی است که از سوی شرکت یا سازمانی که در آن کار می‌کنید مورد تائید قرار گرفته و استفاده از آن توصیه شده باشد، اما اگر به دنبال گزینه مناسبی هستید که در این ایامِ فاصله اجتماعی، نیازتان را برطرف سازد، ما در این مقاله به معرفی هفت برنامه تماس تصویری رایگان پرداخته‌ایم که می‌توانید با بررسی آن‌ها، برای کارهای خود از این اپلیکیشن‌ها استفاده کنید.

برای مطالعه کامل این مقاله تحت عنوان «۷ اپلیکیشن رایگان برای تماس تصویری؛ مناسب برای فاصله اجتماعی» به این نشانی بروید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید