تریلر جدیدی از بازی One Piece: Pirate Warriors 4 منتشر شد

۲۶ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۹:۳۰

تنها چند روز تا انتشار بازی جذاب One Piece: Pirate Warriors 4 باقی مانده و استودیوی بندای نامکو (Bandai Namco) این روزها اطلاعات زیادی از آن را در اختیار بازی‌بازان قرار می‌دهد. در همین راستا، امروز هم ویدئوی جدیدی از بازی منتشر شده است که در ادامه می‌توانید شاهد آن باشید.

بسیاری از بازی‌بازان با سری One Piece: Pirate Warriors آشنایی داشته و نسخه‌های آن را برروی کنسول‌های مختلف تجربه کرده‌اند. استقبال از این سری به حدی بود که استودیوی کوئی تکمو (Koei Tecmo) برای ساخت چهارمین نسخه اقدام کرد. در این بازی باید از میان شخصیت‌های مختلف به انتخاب یکی پرداخته و با رقیبان خود مبارزه کنید. استودیوی بندای نامکو هم که وظیفه‌ی انتشار بازی را به عهده دارد، هر چند وقت یک بار به عرضه‌ی اخباری مانند شخصیت‌های آن می‌پردازد. چند روز قبل هم کاراکتری به نام Bartolomeo معرفی شد که خبر مربوط به آن را می‌توانید از طریق این نشانی مشاهده کنید.

بندای نامکو امروز تریلر دیگری از این بازی را در دسترس قرار داد که نحوه‌ی مبارزات هر کاراکتر را نشان می‌دهد. این ویدئو می‌تواند برای تصمیم‌گیری بهتر و انتخاب شخصت مورد نظر به هواداران کمک کند. One Piece: Pirate Warriors 4 در تاریخ ۸ فروردین ۱۳۹۹ (۲۷ مارس ۲۰۲۰ میلادی) برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و نینتندو سوییچ منتشر خواهد شد.

دریافت ویدئو با کیغیت ۴۸۰P

دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P

دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید