شخصیت Bartolomeo برای بازی One Piece: Pirate Warriors 4 معرفی شد

۲۳ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۷:۳۰

استودیوی بندای نامکو (Bandai Namco) که این روزها اخبار زیادی پیرامون بازی One Piece: Pirate Warriors 4 را در دسترس قرار می‌دهد، امروز هم به معرفی شخصیت جالب دیگری پرداخت. همچنین تریلری از این شخصیت منتشر شده است که در ادامه می‌توانید شاهد آن باشید.

One Piece: Pirate Warriors 4 از سری عناوین جذاب به سبک اکشن است که در آن باید شخصیت دلخواه خود را برگزیده و رقبا را از بین ببرید. استقبال از نسخه‌های قبلی این سری نسبتا خوب بوده و به همین دلیل، استودیوی کوئی تکمو (Koei Tecmo) در حال ساخت چهارمین نسخه است. ظاهرا بازیبازان در این نسخه با کاراکترها و کیفیت بیشتری نسبت به گذشته مواجه خواهند شد. اگر از علاقه‌مندان به بازی‌های مبارزه‌ای هستید، One Piece: Pirate Warriors 4 را به هیچ وجه از دست ندهید.

روز گذشته اعلام شد که Eustass Kid یکی از کاراکترهای قابل بازی در One Piece: Pirate Warriors 4 خواهد بود که خبر مربوط به آن را می‌توانید از طریق این نشانی مشاهده کنید. این پایان ماجرا نیست و بندای نامکو امروز یکی دیگر از شخصیت‌های بازی مذکور به نام Bartolomeo را معرفی کرد. در همین راستا، ویدئویی از این شخصیت عرضه شده است که در پایان می‌توانید آن را تماشا و دریافت کنید. قابل ذکر است که One Piece: Pirate Warriors 4 در تاریخ ۸ فروردین ۱۳۹۹ (۲۷ مارس ۲۰۲۰ میلادی) برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و نینتندو سوییچ به دست طرفداران خواهد رسید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P

دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P

دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید