برگزاری رویداد GDC 2020 به تابستان موکول شد

۱۰ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۰

همان‌طور که مستحضر هستید، در چند هفته‌ی گذشته بسیاری از شرکت‌ها و توسعه‌دهندگان بازی‌های ویدئویی به دلیل شیوع ویروس کرونا از حضور در رویداد GDC 2020 انصراف دادند. حال طبق خبر جدید منتشر شده، برگزاری این رویداد به تابستان بعد موکول شده است.

حساب رسمی رویداد GDC در توییتر اعلام کرد که رویداد GDC 2020 تا تابستان سال جاری میلادی به تعویق افتاده؛ با این حال تاکنون تاریخ دقیق برگزاری این رویداد مشخص نشده است. مطمئناً همه چیز به کاهش و یا توقف شیوع کرونا بستگی خواهد داشت.

متن بیانیه‌ی GDC:

پس از مشورت با شرکایمان در صنعت بازی‌های ویدئویی، تصمیم گرفتیم این رویداد را که پیش‌تر قرار بود در ماه مارس برگزار شود، به تعویق بیاندازیم. ما در سال گذشته برنامه‌های مختلفی را برای برگزاری آن انجام دادیم. از این که نمی‌توانیم در این زمان میزبان شما باشیم، ناراحت و ناامید هستیم.

ما می‌خواهیم از همه مشتریان و شرکای خود بخاطر پشتیبانی، بحث و گفتگوی آزاد و دلگرمی‌ها تشکر کنیم. همانطور که همه به ما  یادآوری کرده‌اند ، وقتی گروه‌های مختلفی جمع می‌شوند و به GDC  می‌پیوندند، اتفاقات عالی رخ می‌دهد. به همین دلیل ، ما قصد داریم در اواخر تابستان میزبان یک رویداد GDC باشیم. ما برای نهایی کردن جزئیات با شرکای خود همکاری خواهیم کرد و اطلاعات بیشتری را در مورد برنامه ها در هفته‌های آینده به اشتراک خواهیم گذاشت.

در طول چند هفته‌ی گذشته، شرکت‌های مایکروسافت، اپیک گیمز (Epic Games)، سونی، یونیتی و همچنین استودیوهایی مانند کوجیما پروداکشنز (Kojima Produtions) به علت شیوع ویروس کرونا از حضور در رویداد GDC 2020 انصراف داده‌اند. با این حال طبق گزارش‌ جدید منتشر شده، شیوع ویروس کرونا موجب تغییر در برنامه‌های رویداد E3 2020 نخواهد شد. چندی پیش نیز برگزاری رویداد Taipei Game Show  به دلیل شیوع ویروس کرونا لغو و به تاریخ دیگری موکول شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید