گیفت کارت
گیفت کارت

رویداد Taipei Game Show به دلیل شیوع ویروس کرونا لغو شد

۱۱ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۰

رویداد Taipei Game Show که پیش‌تر قرار بود در هفته‌ی آینده برگزار شود، با تصمیم برگزارکنندگان و به دلیل شیوع ویروس کرونا لغو و به تاریخ دیگری موکول شد.

همان‌طور که اطلاع دارید، ویروس کرونا ابتدا از شهر ووهان کشور چین پخش شد و بسیاری از مردم به این ویروس آلوده شدند. روز گذشته کشور تایوان نهمین مورد از ابتدا به این ویروس را ثبت کرد. این ویروس تاکنون و در زمان نوشته شدن این مطلب، موجب کشته شدن ۲۱۰ نفر و همچنین آلودگی ۹۱۰۰ نفر شده است.

حال امروز صبح برگزارکنندگان رویداد Taipei Game Show تصمیم گرفتند تا این مراسم را لغو و به تاریخ دیگری موکول نمایند. سخنگوی اجراکنندگان این مراسم در بیانیه‌ای اظهار داشت:

ما عمیقاً به دلیل تصمیمی که اتخاذ کرده‌ایم، متاسف هستیم. رویداد Taipei Game Show قرار بود از تاریخ ۶ الی ۹ فوریه سال جاری برگزار شود. با این حال به‌دلیل شیوع جدی ویروس کرونا تصمیم گرفتیم تا این مراسم را به تابستان سال جاری موکول نماییم.

مکان برگزاری این رویداد تغییری نکرده و در همان مکان مقرر شده برگزار خواهد شد. زمان و تاریخ دقیق این رویداد در روزهای آینده و توسط کمیته‌ی برگزارکننده اعلام می‌شود. ما متعاقباً بازپرداخت یا مقررات مربوطه را به همه شرکت‌کنندگان اعلام خواهیم کرد.

رویداد Taipei Game Show پیش‌تر قرار بود در تاریخ ۶ فوریه ۲۰۲۰ ( ۱۷ بهمن ۱۳۹۸) آغاز شود و تا سه روز ادامه داشته باشد. در این رویداد حضور بازی‌هایی همچون Elden Ring، Avengers، Cyberpunk 2077، The Last of Us Part 2 و Resident Evil Resistance تایید شده بود.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید