شرکت یونیتی از شرکت در مراسم GDC 2020 انصراف داد

۸ اسفند ۱۳۹۸ - ۲۲:۳۰

امروز جان ریسیتیلو (John Riccitiello) رئیس شرکت یونیتی در وبلاگ رسمی این شرکت اعلام کرد که به‌دلیل شیوع ویروس کرونا در مراسم GDC 2020 شرکت نخواهند کرد.

ریسیتیلو در مورد این تصمیم گفت:

امسال، بعد از کلی بحث و تفکر تصمیم گرفتیم که از شرکت در مراسم GDC 2020 انصراف بدهیم. ما از صمیم قلبمان دوست نداشتیم که این تصمیم را بگیریم، اما با توجه به وضعیت فعلی که ویروس کرونا بوجود آورده است، شرکت در این مراسم یک ریسک بزرگ بود. سلامت کارمندان ما جزو اولویت‌های بسیار مهم شرکت ماست. ما به هیچ‌وجه نمی‌خواهیم که سلامت هیچ‌کدام از کارمندان و مستخدمین شرکت خود را به خطر بیاندازیم.

ما به تمامی کارمندان خود توصیه کرده‌ایم که از شرکت در مراسم GDC خودداری کنند. اما در‌ حالی که ما هیچ‌گونه حضور فیزیکی در این مراسم نخواهیم داشت، تصمیم گرفته‌ایم که محتوا و اخبار جدید خود را به صورت آنلاین طی هفته‌های آتی به شما اعلام کنیم.

مراسم GDC 2020 قرار است ار تاریخ ۱۶ مارس تا ۱۹ مارس برگزار شود و شرکت یونیتی تنها شرکتی نیست که از حضور مستقیم در رویداد GDC 2020 کناره‌گیری کرده است. پیش از این، استودیوی کوجیما پروداکشنز (Kojima Productions)، شرکت‌های سونی و فیس‌بوک و شرکت EA نیز به طور کامل از حضور در این رویداد انصراف داده بودند.

0
0
برچسب‌ها: ، ، ، ،

مطالب جنجالی

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید