از لباس کلاسیک شخصیت Thor برای عنوان Marvel’s Avengers رونمایی شد

PC ، PS4 ، Stadia ، Xbox One ، اخبار ۵ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۰

عنوان Marvel’s Avengers از روز معرفی در E3 2019 انتقادات زیادی دریافت کرده که اغلب آن معطوف به طراحی بد شخصیت‌هایش بوده است. در حال حاضر به نظر می‌رسد آن‌ها خودشان هم نمی‌دانند که قصد دارند چهره‌ی شخصیت‌های Marvel Cinematic Universe را برای شخصیت‌های بازی بازسازی کنند و یا خیر. اما اگر شما تنها قصد دارید با لباس‌های مختلفی که بازی برای شخصیت‌ها در اختیارتان قرار می‌دهد کا کنید، گزینه‌های نسبتا زیادی پیش رو دارید.

برای مثال اخیرا حساب توییتری رسمی بازی، از لباس جدید شخصیت Thor رونمایی کرد. “Asgard’s Might” نام این لباس جدید Thor است که شامل یک شنل قرمز، بال‌های روی کلاهخود و دیسک‌های نصب شده روی سینه زره می‌شود که ترکیب همه‌ی این‌ها ظاهر شخصیت را شبیه به نخستین طراحی‌های آن در دنیای کمیک می‌کند. طبق این توییت، این لباس شخصیت Thor از سری کمیک‌های Journey into Mystery الهام گرفته شده است.

کلاهخود بال دار، دیسک‌های روی سینه و شنل قرمز، از روز اول جزو مشخصه‌های شخصیت Thor بوده‌اند. لباس Asgard’s Might به روزهای نخستین شخصیت Thor باز می‌گردد. زمانی که او در کمیک‌های Journey into Mystery ظاهر می‌شد. اگر این سری کمیک را خوانده‌اید پتکتان را بلند کنید!

 

Marvel’s Avengers در تاریخ ۱۴ شهریور ۱۳۹۹ (۴ سپتامبر ۲۰۲۰) برای پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان، رایانه‌های شخصی و استیدیا منتشر خواهد شد. شما می‌ٱوانید آخرین تریلری را که از گیم‌پلی این عنوان مورد انتظار منتشر شده است از این نشانی در وب‌سایت گیمفا مشاهده بفرمایید.

12345678910(11 رای, میانگین آرا 7٫64 از 10 )
Loading...
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید