تنها در عرض ۲ روز، بیش از ۱۵۰ هزار نسخه از بازی Granblue Fantasy: Versus به فروش رسیده است

۱۸ بهمن ۱۳۹۸ - ۲۰:۰۰

براساس پیام منتشر شده در حساب رسمی توییتر بازی Granblue Fantasy: Versus، فروش دیجیتالی و فیزیکی این عنوان در دو روز نخست عرضه در منطقه‌ی آسیا از مرز ۱۵۰ هزار واحد عبور کرده است.

این اولین برای است که یک بازی از سری Granblue Fantasy برروی یک کنسول منتشر می‌شود ولی با این حال، به نظر می‌رسد بازی Granblue Fantasy: Versus توانسته نظر مثبت بسیاری از هواداران و کاربران آسیایی را به سمت خود جلب کند. تیم سازنده‌ی این بازی مبارزه‌ای تنها پس از گذشت یک روز از انتشار بازی برروی کنسول پلی‌استیشن ۴ به سراغ حساب توییتر خود آمده و در کنار دادن وعده‌ی انتشار «به‌روزرسان‌های مختلف» به هواداران، اعلام کرده که بیش از ۱۵۰ هزار نسخه از بازی تنها در همین دو روز اول به فروش رفته است.

بازی Granblue Fantasy: Versus یک بازی مبارزه‌ای است که براساس یک سری محبوب با همین نام ساخته شده است. وظیفه‌ی ساخت این بازی را استودیوی آرک سیستم ورکس (Arc System Works)، سازنده‌ی عناوین مبارزه‌ای محبوب و مشهوری مانند Guilty Gear و Dragon Ball FighterZ، به عهده گرفته است. در این بازی شخصیت‌های زیادی از سری Granblue Fantasy مانند Gran، Ferry، Lancelot، و Katalina حضور داشته و با یکدیگر مبارزه می‌کنند. علاوه بر این، تیم سازنده بخش داستانی این بازی را در قالب یک حالت اکشن و نقش‌آفرینی در اختیار کاربران قرار داده است.

با توجه به این که کاربران و بازی‌بازان غربی آشنایی زیادی با سری Granblue Fantasy ندارند، باید منتظر ماند و دید آیا این بازی می‌تواند در غرب نیز به موفقیتی مشابه دست یابد یا خیر. این بازی در تاریخ ۱۳ اسفند ماه سال جاری (۳ مارس سال ۲۰۲۰ میلادی) در دسترس کاربران کنسول پلی‌استیشن ۴ در منطقه‌ی آمریکای شمالی قرار خواهد گرفت. تیم سازنده هنوز تاریخ دقیق انتشار بازی در اروپا را اعلام نکرده و تنها بیان کرده است که بازی در سه ماهه‌ی نخست سال جاری میلادی در دسترس این دسته از کاربران قرار خواهد گرفت.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید