آرک سیستم ورکس در حال ساخت عنوان جدیدی است

9 دی 1399 - 08:57

استودیوی آرک سیستم ورکس (Arc System Works) امروز در خبر بسیار خوبی اعلام کرد که اعضای این تیم در حال ساخت یک بازی جدید و جذاب به نام DNF Duel هستند. همچنین جهت آشنایی بیشتر بازی‌بازان، نخستین تریلر این اثر در دسترس قرار گرفته است که در ادامه می‌توانید شاهد آن باشید.

همان‌طور که در جریان هستید، شرکت آرک سیستم ورکس سابقه‌ی درخشانی در ساخت عناوین مختلف دارد. بازی‌های این تیم تا به حال به فروش خوبی دست پیدا کرده‌ و استقبال افراد زیادی را هم در پی داشته‌اند. حال جدیدترین پروژه‌ی این استودیو، بازی DNF Duel است که نام کامل آن را باید Dungeon & Fighter Duel به حساب آورد. دلیل انتخاب نام گفته شده برای این عنوان نیز این است که در آن می‌توانید شخصیت‌هایی از سری دوست‌داشتنی Dungeon & Fighter را مشاهده کنید.

DNF Duel از سری عناوین مبارزه‌ای به صورت دوبعدی است که بی‌شک توجه بسیاری از دوستداران این سبک را به خود جلب خواهد کرد. مانند دیگر آثار هم سبک، در این بازی نیز قادر هستید تا کاراکتر دلخواه خود را برگزیده و در قابل حالت‌های مختلف، رقابت‌های هیجان‌انگیزی را با دیگران تجربه نمایید. ظاهرا تیم سازنده به سختی مشغول توسعه‌ی این بازی است تا تعداد شخصیت‌ها و بخش‌های آن را به حداکثر برساند. بخش آنلاینی هم در این بازی وجود خواهد داشت که تجربه‌ی آن با دوستان و یا دیگر بازی‌بازان از سایر نقاط جهان امکان‌پذیر خواهد بود. بنابراین در صورتی که از علاقه‌مندان به این ژانر هستید، DNF Duel را به هیچ وجه از دست ندهید.

آرک سیستم ورکس در تلاش است تا ایده‌های خلاقانه‌ای را هم به بازی DNF Duel اضافه کند و تفاوت‌هایی را نسبت به دیگر عناوین در آن رقم بزند. البته هنوز اطلاعات زیادی پیرامون این اثر در دسترس قرار نگرفته است و باید منتظر اخبار بیشتر سازندگان باشیم. امروز نخستین ویدئوی این عنوان هم به دست بازی‌بازان رسیده است که در پایان می‌توانید نسبت به تماشا و دریافت آن اقدام کنید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P
دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P
دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید