تاریخ انتشار بازی Guilty Gear: Strive مشخص شد

۲۰ مهر ۱۳۹۹ - ۱۰:۳۰

شرکت آرک سیستم ورکس (Arc System Works) بالاخره امروز از تاریخ دقیق انتشار بازی Guilty Gear: Strive برروی پلتفرم‌های مختلف رونمایی کرد. همچنین اطلاعاتی از شخصیت‌های دیگر این بازی عرضه شده است که در ادامه می‌توانید شاهد آن‌ها باشید.

عناوین مبارزه‌ای همواره نزد بسیاری از بازی‌بازان از محبوبیت بالایی برخوردار هستند و سری Guilty Gear به کارگردانی دایسوکه ایشیواتاری (Daisuke Ishiwatari) را هم باید یکی از آن‌ها به حساب آورد. حال جدیدترین نسخه‌ی این سری Guilty Gear: Strive نام دارد که در آن قادر هستید تا از میان ۱۵ کاراکتر با مهارت‌ها و سلاح‌های منحصربه‌فرد، یکی را برگزیده و حالت‌های متنوعی را برای نبردها آغاز کنید. از تفاوت‌های این نسخه نسبت به گذشته می‌توان به بهبود گرافیک و آیتم‌های بسیار بیشتر اشاره داشت و باید دید که واکنش بازی‌بازان در این زمینه‌ چگونه خواهد بود. گفتنی است که استودیوی آرک سیستم ورکس به صورت همزمان وظیفه‌ی ساخت و عرضه‌ی Guilty Gear: Strive را به عهده دارد. چندی پیش تریلری از این عنوان عرضه شد که برای تماشای آن می‌توانید به این نشانی مراجعه کنید.

به نقل از سازندگان، آگاه شدیم که بازی Guilty Gear: Strive در تاریخ ۱۷ فروردین ۱۴۰۰ (۶ آپریل ۲۰۲۱ میلادی) برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و پلی‌استیشن ۵ در دسترس قرار خواهد گرفت. ضمنا نسخه‌های Deluxe و Ultimate این بازی نیز کمی بعد از تاریخ گفته شده به دست بازی‌بازان خواهد رسید. آرک سیستم ورکس امروز از نام‌های دو شخصیت این عنوان یعنی جیووانا (Giovanna) و آنجی میتو (Anji Mito) رونمایی کرد که هر یک دارای قدرت‌های خارق‌العاده‌ای هستند. در آینده هم قرار است ۵ شخصیت دیگر در قالب بسته الحاقی به بازی اضافه شود که در صورت دریافت اخبار بیشتر در این خصوص، آن‌ها را به اطلاع شما عزیزان خواهیم رساند.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید