بازی Guilty Gear Strive از ۵۰۰ هزار نسخه فروش جهانی عبور کرد

25 تیر 1400 - 19:42

به نظر می‌رسد که بازی Guilty Gear Strive توانسته با فروش حدود ۲۰۰ هزار نسخه در ماه گذشته، مجموع فروش فیزیکی و دیجیتالی جهانی خود را به عدد ۵۰۰ هزار نسخه برساند.

معمولا بازی‌های مبارزه‌ای برای رسیدن به موفقیت تجاری قابل توجه، باید یکی از برندهای Street Fighter، Mortal Kombat یا Tekken باشند. با این حال Guilty Gear Strive در حد و اندازه‌ی خود عملکرد خوبی داشته است. بازی مبارزه‌ای جدید آرک سیستم ورکس (Arc System Works)، استودیویی که پیش از این بر روی Dragon Ball FighterZ کار کرده بود، تحسین شدید منتقدان را کسب کرده است. حالا این استودیو تایید کرده که فروش دیجیتالی و فیزیکی بازی از ۵۰۰ هزار نسخه عبور کرده است.

این در حالی است که بازی در ۴ روز اول عرضه‌ی خود، بیش از ۳۰۰ هزار نسخه فروش کرده بود. توسعه‌دهنده‌ی بازی هم‌چنین اعلام کرده که اولین شخصیت دانلودی بازی در تاریخ بیستم جولای و از طریق کانال یوتیوب آن‌ها معرفی خواهد شد. این شخصیت کاملا در فرنچایز Guilty Gear جدید خواهد بود و پیش از این او را ندیده‌ایم. برای مطلع شدن از اخبار بیشتر در این رابطه با گیمفا همراه باشید.

بازی Gulity Gear Strive در حال حاضر بر روی پلی‌استیشن ۴، پلی‌استیشن ۵ و رایانه‌های شخصی در دسترس است. علاوه بر شخصیت جدید، آرک سیستم ورکس در حال کار بر روی بسته الحاقی Another Story و قابلیت بازی میان پلتفرمی است.

vergil2maxMahyarMsm

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید