استودیو هنر ، ابتکار جدید کونامی برای سری متال گیر

۱۰ اسفند ۱۳۹۱ - ۱۱:۰۸

شرکت کونامی به تازگی بر روی یک پروژه جدید با نام METAL GEAR ART STUDIO کار می کند ، که مختص سری بازی های متال گیر است . این پروژه با همکاری آقای Yoji Shinkawa ، هنرمند معروف ژاپنی در حال اجرا است . در این پروژه گروهی از فن های بازی و گروهی از هنرمندان سری متال گیر طرح هایی را از بازی کشیده و در سایت مربوطه قرار می دهند . برای مشاهده این آثار و طرح ها می توانید از این لینک استفاده نمایید .

همچنین شما می توانید طرح های خود را از این بازی با استفاده از لینک بالا ارسال کنید . برای کشیدن و فرستادن طرح های خود ، بعد از عضویت در سایت باید با استفاده از  “Digital Drawing Board” نقش ها و تصاویر خود را کشیده و بعد آن را به اشتراک بگزارید . در این سیستم ، انواع قلمو ها ، جوهر ها ومدادها وجود دارد که می توانید از آن ها استفاده کنید . در ضمن در آخر هر سه هفته طرح های برگزیده انتخاب می شوند و جایزه ای به آن ها تعلق می گیرد .

در زیر شما لیستی از موضوعات مسابقه را در زمان های متفاوت مشاهده می کنید :

  • 25 فوریه – 17 مارس – طراحی وسایل نقلیه
  • 17 مارس – 8 آپریل – طرح Snake
  • 8 آپریل – 28 آپریل – شخصیت های مونث بازی
  • 28 آپریل – 12 می – شخصیت های مذکر بازی

سری بازی های متال گیر یکی از محبوب ترین بازی ها در نزد بازیبازان است که به تازگی نسخه جدیدی از این سری با شخصیت متفاوت و ویژگی های متفاوت عرضه شده است که توانسته موفقیت های زیادی را چه از لحاظ فروش و چه از لحاظ کیفیت کسب کند . این بازی بعد از عرضه توانسته نظر بسیاری از منتقدان را به خود جلب کند . شما می توانید نقد وبررسی این بازی را در این لینک مشاهده کنید .

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید