یک بازی‌باز به تجربه‌ی بازی Classic Snake در عنوان Doom پرداخت

۱۴ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۴:۴۶

عنوان قدیمی و محبوب Doom نخستین بار در سال ۱۹۹۳ به عنوان یک بازی اکشن و تیراندازی اول شخص عرضه شد؛ با این حال طرفداران این عنوان و مادسازان همچنان به تغییر کدهای آن برای ایجاد تجربه‌های جدید و گاها منحصر به فرد می‌پردازند.

به تازگی یکی از مادسازان که تحت نام کاربری kgsws فعالیت دارد، یک نسخه‌ی جدید از بازی Doom را به کمک سایر مادسازان توسعه داده است تا بازی‌بازان بتوانند در آن به تجربه‌ی عنوان خاطره‌انگیز Classic Snake با سبک و سیاقی جدید بپردازند. بازی‌بازان می‌توانند با دریافت این نسخه، به صورت اختیاری خود را با یک انفجار بکشند و پس از این اتفاق به صفحه‌ی تجربه‌ی بازی Classic Snake هدایت خواهند شد.

هنگامی که افراد به تجربه‌ی حالت Classic Snake در بازی Doom می‌پردازند، باید به مانند گیم‌پلی بازی اصلی در صفحه به اطراف بچرخند و بدون برخورد با بدن خود، جمجمه‌های مختلف را از سراسر صفحه جمع‌آوری نمایند تا در نهایت طول مار جمجمه‌ای آن‌ها افزایش یابد.

کاربر Kgsws توانسته است با اقدام خود، افراد زیادی را در جامعه‌ی مادسازان تحت تاثیر قرار دهد؛ چرا که بسیاری از افراد اعتقاد داشتند تغییر کدهای عناوین بسیار قدیمی به طوری که نتیجه‌ی آن مطلوب باشد، عملا غیر ممکن و بسیار پیچیده خواهد بود. در نهایت به واسطه‌ی این تلاش‌های کاربر Kgsws، انجمن Doom World جایزه‌ی Machaward را به وی اهدا کرده‌اند. جایزه‌ی Machaward به خلاقانه‌ترین، غیرمعمول‌ترین یا هنرمندانه‌ترین پروژه‌ی مستقل سال توسط مادسازان تعلق می‌گیرد و کاربر Kgsws موفق شد با توسعه‌ی نسخه‌ی Snake in Ultimate Doom آن را کسب نماید.

11
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید