توییت جدید کوجیما با سری Metal Gear ارتباط دارد

۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۲۱:۰۰

هیدئو کوجیما (Hideo Kojima)، خالق سری محبوب Metal Gear، به تازگی با انتشار مطلبی در توییتر (Twitter)، باعث به وجود آمدن گمانه‌زنی های بسیاری حول‌محور سری Metal Gear و بازی Death Stranding شد.

کوجیما این توییت را با کلمه‌ی “صبح بخیر” و همچنین یک تصویر از آهنگ الجیا (Elegia) از گروه بریتانیایی نیو اوردر (New Order) منتشر کرد:

 

در E3 2015، شرکت کونامی تریلری را از بازی Metal Gear Solid V: The Phantom Pain نشان داد که از آهنگ الجیا به عنوان موسیقی پس‌زمینه‌ی آن استفاده شده بود. برخی از افراد بر این باور هستند که کوجیما با انتشار این مطلب، به نوعی قصد ترول (Troll) کردن طرفداران سرسخت سری Metal Gear را داشته است و بسیاری دیگر نیز امید دارند که کوجیما به قصد معرفی نسخه‌ای جدید از سری Metal Gear این توییت را منتشر کرده باشد. خانم دونا برک (Donna Burke)، خواننده سری Metal Gear نیز در توییتی، به صورت غیر مستقیم به نسخه‌ای جدید از سری Metal Gear اشاره کرده بودند. شما می‌توانید این مطلب را در اینجا مطالعه فرمایید.

اما اگر واقع‌بین باشیم، به نظر می‌رسد که کوجیما تنها در حال گوش دادن به موسیقی بوده که به او حسی نوستالژیک از دورانی که این سری را می‌ساخته و در کونامی (Konami) حضور داشته را القا می‌کرده است. البته می‌توان این احتمال را نیز در نظر گرفت که کوجیما قصد استفاده از این آهنگ در تریلر جدید عنوان Death Stranding را نیز دارد. همچنین یک احتمال دیگر نیز وجود دارد، که “استاد ترول و تبلیغات” با انتشار این پست، قصد استفاده از شایعاتی که حول‌محور نسخه‌ی جدید Metal Gear به وجود آمده را به نفع بازی جدید خود دارد.

آیا کونامی به زودی نسخه‌ای جدید از سری Metal Gear را معرفی خواهد کرد یا تنها قصد بازی با ذهنمان را دارد؟

بزودی تریلر جدیدی از بازی Death Stranding منتشر خواهد شد که اطلاعات بسیار مهمی را در اختیار ما خواهد گذاشت. همچنین به نظر می‌رسد که تاریخ انتشار این عنوان نیز به زودی اعلام شود.

بازی Death Stranding درحال توسعه برای کنسول پلی‌استیشن ۴ و احتمالا کنسول نسل‌ بعد سونی می‌باشد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید