بسته‌ الحاقی جدیدی برای MechWarrior 5: Mercenaries در ماه آوریل عرضه می‌شود

۱۴ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۸:۳۰

بازی MechWarrior 5: Mercenaries مدتی پیش در دسترس کاربران رایانه‌‎های شخصی قرار گرفت و توانست نمرات نسبتا خوبی را از منتقدین دریافت کنید. تیم سازنده امروز تایید کرده است که قصد دارد محتوای جدیدی را در آینده‌ی نزدیک برای این بازی عرضه کند.

استودیوی سازنده اخیرا ویدئوی جدیدی را منتشر و اطلاعات تازه‌ای از برنامه‌های خود برای آینده‌ی بازی را در اختیار هواداران قرار داده است. استودیوی پیرانا گیمز (Piranha Games) بیان کرده است که قصد دارد یک بسته‌ی گسترش دهنده‌ی جدید را در ماه آوریل عرضه کند. اگرچه اطلاعات زیادی از محتوای این بسته‌ الحاقی منتشر نشده است ولی به گفته‌ی تیم سازنده، یکی از برنامه‌های اصلی آن‌ها برای آینده‌ی بازی به اضافه کردن یک حالت Freeform به بخش Career Mode برمی‌گردد. با توجه به این موضوع، احتمالا باید منتظر اضافه شدن یک حالت جدید به بازی باشیم که به شما اجازه می‌دهد ماموریت‌ها را آزادانه انتخاب کرده و داستان را به شکل دلخواه خود تجربه کنید. البته طبیعی است که ماموریت‌ها، سلاح‌ها و بسیاری موارد جدید دیگر نیز به بازی اضافه خواهند شد.

در جریان این ویدئو، تیم سازنده هیچ اشاره‌ای به نسخه‌ی واقعیت مجازی بازی MechWarrior 5: Mercenaries نکرده است. این عنوان در حال حاضر برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس است. شما می‌توانید تریلر هنگام عرضه‌ی این عنوان را از طریق این لینک مشاهده کنید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید