بسته‌ الحاقی بازی MechWarrior 5: Mercenaries شما را به ماه خواهد برد

PC ، اخبار ، اخبار بازی ، تریلر ۷ تیر ۱۳۹۹ - ۱۹:۰۰

عنوان MechWarrior 5: Mercenaries آخرین نسخه از سری قدیمی و جذاب MechWarrior به شمار می‌آید که اوایل سال جاری میلادی به بازار عرضه شد تا در دسترس دارندگان پلتفرم رایانه‌های شخصی قرار گیرد. در این عنوان شما در مبارزات تمام اکشن و رباتیک شرکت خواهید کرد و باید با مهارت و توانایی‌های منحصر به فرد خود دشمنان را نابود سازید.

توسعه‌دهندگان عنوان MechWarrior 5: Mercenaries پس از مشاهده‌ی استقبال بالای بازی‌بازان از این بازی تصمیم داشتند تا یک بسته الحاقی بزرگ و مهیج را برای آن در ماه آوریل عرضه کنند اما به علت برخی مشکلاتی در توسعه‌ی این بسته‌ی گسترش دهنده، انتشار آن با تاخیر نامشخصی همراه شد. حال استودیوی پیرانا گیمز (Piranha Games) در آخرین خبر رسمی مربوط به این بسته الحاقی یک ویدئو از آن را منتشر کرده است که در ادامه قادر خواهید بود به تماشای آن بپردازید. در این ویدئو ما می‌توانیم اولین نگاه خود را بر بسته الحاقی Heroes of the Inner Sphere داشته باشیم و برخی اطلاعات جالب را از آن کسب نماییم.

طبق اعلام استودیوی پیرانا گیمز، یکی از علت‌های اصلی و مهم تاخیر در تاریخ عرضه‌ی بسته الحاقی Heroes of the Inner Sphere مربوط به گسترش و بهبود بخش‌ها و محتویات مختلف آن بوده است. در ویدئوی منتشر شده از بسته الحاقی مشاهده خواهیم کرد که ما را به مناطق مختلف و خیالی برروی کره‌ی ماه خواهد برد و آنجا شاهد مناطق مختلفی هستیم. همانطور که بیشتر طرفداران انتظار داشتند، ما در بسته الحاقی Heroes of the Inner Sphere شاهد سازه‌های مکانیکی و رباتیک فراوانی به مانند Corsair ،Champion ،Dervish ،Charger ،Hatamoto-Chi ،Vulcan و Marauder II خواهیم بود که برروی ماه قرار گرفته‌اند. همچنین این بسته الحاقی یک حالت Career جدید را به بازی می‌افزاید که در آن قادر هستید میزان پیشرفت خود را در بازی اصلی به این حالت منتقل کرده و در آن مسیر‌های داستانی جدیدی را کشف کنید و مشغول پرداختن به ماموریت‌های جدید و چالش‌های گوناگون و سرگرم کننده شوید. انواع و اقسام تجهیزات و سلاح‌های مختلف و منحصر به فرد رباتیک نیز از طریق این بسته الحاقی در دسترس بازی‌بازان علاقه‌مند قرار خواهد گرفت که می‌توانند از مبارزات با آن‌ها نهایت لذت را ببرند.

عنوان MechWarrior 5: Mercenaries هم‌اکنون از طریق فروشگاه اپیک گیمز (Epic Games) در دسترس بازی‌بازان پلتفرم رایانه‌های شخصی قرار دارد. متاسفانه هنوز هیچ تاریخ عرضه‌ی مشخصی برای بسته الحاقی Heroes of the Inner Sphere در نظر گرفته نشده است. در پایان شما قادر خواهید بود که به تماشای تریلر منتشر شده از این بسته الحاقی بپردازید:

دانلود ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰p

دانلود ویدئو با کیفیت ۷۲۰p

دانلود ویدئو با کیفیت ۴۸۰p

12345678910(4 رای, میانگین آرا 9٫75 از 10 )
Loading...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید