مزدوران مبارز | مروری بر نقدها و نمرات بازی MechWarrior 5: Mercenaries

۲۶ آذر ۱۳۹۸ - ۱۵:۰۰

حدود یک هفته از انتشار بازی MechWarrior 5: Mercenaries گذشته است و حال می‌خواهیم مروری بر برخی از نقدها و نمرات این عنوان داشته باشیم.

بازی MechWarrior 5: Mercenaries عنوانی در سبک شبیه‌سازی مبارزات ربات‌های مکانیکی است که در آن بازی‌بازان باید با انواع مختلفی از این ربات‌‌های کوچک، متوسط و غول‌پیکر مبارزه نمایند. اولین نسخه از این مجموعه در سال ۲۰۰۲ میلادی منتشر گردید. استودیوی کانادایی پیرانا گیمز (Piranha Games) وظیفه‌ی ساخت و انتشار عنوان MechWarrior 5: Mercenaries را برعهده دارد. حال به مرور نقدها و نمرات این اثر می‌پردازیم.

GamingTrend: 8.5/10

بازی MechWarrior 5: Mercenaries بازگشتی به ریشه‌های اصلی این سری است. به عنوان یکی از طرفداران این مجموعه مدت زمان نسبتا زیادی را منتظر ماندم، اما استودیوی پیرانا گیمز به خوبی توانسته است یک عنوان عالی را به طرفداران ارائه دهد. برخی موارد در این بازی وجود دارند که باید بهبود یابند، اما به طور کلی این عنوان یک اثر بسیار عالی برای بازی در حالت ۴ نفره است.

GameGrin: 8.5/10

MechWarrior 5: Mercenaries یک معرفی بسیار خوب برای این سری بوده و در درجه‌ی اول یک عنوان PvE است. بازی‌بازان در حالی که دشمنان خود را در میدان‌های نبرد نابود می‌کنند، می‌توانند یک موسیقی بسیار عالی را نیز انتظار داشته باشند.

Gaming Age: 8.3/10

این بازی یک سمفونی زیبا از اتفاقات جالب است. شما شغلی را دارید که یک لباس مزدور بر تن خود کرده‌اید. باید تصمیمات مختلفی اتخاذ کرده و با برای کمک به دوستان خود ماموریت‌های مختلفی را انجام دهید. در عین حال نیز باید به دنبال قاتل پدر خود نیز بگردید و از آن انتقام بگیرید. اگر از طرفداران این سری هستید، در تجربه‌ی این بازی درنگ نکنید.

IGN: 8.1/10

بازی MechWarrior 5: Mercenaries موارد مهم و مثبتی را در خود دارد و موجب احیای این سری شده است.

Gaming Nexus: 8/10

MechWarrior 5: Mercenaries بخش‌های زیادی از مبارزات و مدیریت را که این سری به آن مشهور بوده بار دیگر بازگردانده است. اما در عین حال مشکلات کوچکی نیز در این بازی وجود دارد. از هوش مصنوعی نسبتا ضعیف تا مشکلاتی در گرافیک، این عنوان را از نشان دادن پتانسیل کامل خود بازمی‌دارد.

PC Gamer: 8/10

بازی MechWarrior 5: Mercenaries عنوانی است که به سختی به داستان و روایت خود می‌پردازد، زیرا باید اعتراف کنم که روایت بازی آن‌قدر معمولی و ساده است که گیم‌پلی آن را از دست می‌دهد. اگر شما به یک بازی شبیه‌ساز نابود کردن ربات‌های مکانیکی علاقه دارید، این بازی را به شما پیشنهاد می‌کنم.

Game Star: 7.7/10

MechWarrior 5 بازی خوب و قابل قبولی است که برای تجربه پیشنهاد می‌شود. اما جدا از نبردهای بی‌رحمانه‌ی مکانیکی، عدم وجود خون و خون‌ریزی کمی ناامید کننده بوده است.

New Game Network: 7.4/10

بازی MechWarrior 5: Mercenaries یک عنوان تیراندازی است که موارد مختلفی از شخصی‌سازی در یک جهان جذاب در آن قرار دارد. سرگرم‌کننده و رضایت‌بخش بودن این موارد، در عین حال ماموریت‌های تکراری نیز وجود دارند. بازی برخی از فرصت‌ها و پتانسیل خوب خود را به خاطر مسائلی مانند عمق کم بخش مدیریت بازی‌باز و دیگر مسائل از دست داده است.

DarkStation: 7/10

این محتوای مختلفی را به بازی‌بازان ارائه می‌دهد، اما همه‌ی آن‌ها جالب، سرگرم‌کننده و در دسترس نیستند و احساس می‌شود که نیاز به برخی اصلاحات در آن‌ها وجود دارد. لحظاتی از اکشن‌های موثر و گیرا وجود دارند، اما در عین حال با داستان‌گویی ساده و مکانیزم‌های بی‌حس همراه هستند.

Screen Rant: 7/10

بازی MechWarrior 5: Mercenaries یک تجربه‌ی بسیار خوب از این مجموعه محسوب می‌شود؛ اما به جای نوآوری، بیشتر یادآور عناوین گذشته‌‎ی این سری است.

COGConnected: 6.7/10

این بازی در ارائه‌ی ماهیت خود به خوبی عمل می‌کند. من پیشنهاد می‌کنم بازی MechWarrior 5 را به صورت Co-Op با یکی از دوستان خود تجربه کنید.

Game Revolution: 6/10

اگر شما از طرفداران سری MechWarrior هستید، احتمالا از MechWarrior 5: Mercenaries نیز ساعت‌ها لذت خواهید برد. اما اگر از طرفداران آن نیستید، پیشنهاد می‌کنم تا هنگام برطرف شدن مشکلات بازی برای خرید آن صبر کتید.

Windows Central: 6/10

اگرچه این بازی در ساعت‌های ابتدایی خود بسیار لذت‌بخش است، اما  متاسفانه از گیم‌پلی تکراری، نویسندگی بد و برخی مشکلات دیگر رنج می‌برد.

PC Invasion: 5/10

MechWarrior 5: Mercenaries یک بازی طولانی، پیچیده و بسیار خسته‌کننده است. وجود برخی از مشکلات مختلف موجب عدم لذت‌ بردن از این بازی می‌شود.

میانگین نمرات بازی

بازی MechWarrior 5: Mercenaries هم‌اکنون برروی رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید