تاریخ انتشار نسخه‌ی کنسولی MechWarrior 5: Mercenaries مشخص شد

۱۰ آذر ۱۳۹۹ - ۰۸:۰۰

به تازگی استودیوی سازنده‌ی عنوان اکشن MechWarrior 5: Mercenaries یعنی پیرانا گیمز (Piranha Games) در خبری رسمی اعلام کرد که بازی‌بازان می‌توانند در فصل بهار سال ۲۰۲۱ میلادی به تجربه‌ی این بازی برروی کنسول‌های اکس‌باکس وان، اکس‌باکس سری اس و سری اکس بپردازند. نسخه‌ی رایانه‌های شخصی که پیش از این به صورت انحصاری برروی فروشگاه اپیک گیمز (Epic Games) در دسترس بود، در بهار سال آینده برروی دو فروشگاه GOG و استیم (Steam) عرضه خواهد شد.

علاوه بر این موارد استودیوی پیرانا گیمز اعلام کرد که محتوای قابل دانلود بازی MechWarrior 5: Mercenaries تحت عنوان Heroes of the Inner Sphere در ابتدا قرار بود در تاریخ ۲۰ آذر ماه ۱۳۹۹ (۱۰ دسامبر ۲۰۲۰ میلادی) عرضه شود اما با تاخیر در زمان انتشار به همان تاریخ برنامه‌ریزی شده‌ی بهار ۲۰۲۱ موکول گرید.

استودیوی پیرانا گیمز در این باره افزود:

همراه با عرضه‌ی بازی MechWarrior 5: Mercenaries برروی کنسول‌های شرکت مایکروسافت، این تاخیر به ما فرصت خواهد داد تا به کارهای جانبی بیشتری برای بازی بپردازیم که به نفع آن است. انتشار بازی برروی فروشگاه‌های بیشتر و همچنین کنسول‌های اکس‌باکس فرصت بسیار زیادی را برای درخشش و دیده شدن محصولات استودیوی ما فراهم خواهد کرد. ما می‌توانیم از تاخیر به وجود آمده در جهت رفع مشکلات بازی، بهبود هوش مصنوعی، پیشرفت رابط کاربری، کیفیت بصری و افزایش رضایت از سایر بخش‌ها استفاده نماییم.

بازی MechWarrior 5: Mercenaries از ماه دسامبر سال ۲۰۱۹ در اختیار کاربران فروشگاه اپیک گیمز قرار دارد و بازی‌بازان کنسول‌های اکس‌باکس و فروشگاه‌های GOG و استیم می‌توانند از ماه بهار سال بعد میلادی به تجربه‌ی آن بپردازند.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

 • Dexter03 گفت:

  تیتر رو بجای نسخه کنسولی باید میزدین ، بازیش قراره برای اولین بازی به صورت نسخه کنسولی در انحصار ایکس باکس بیاد.

  این بازیش همیشه برای پیسی بود فکر کنم شباهت سخت افزاری ایکس باکس و پیسی باعث شده همچین بازیایی پورت بشن.
  بجز این بازی بزرگی مثل Last Oasis که قرار بود در انحصار پیسی باشه حالا نسخه کنسولیش هم فقط برای ایکس باکس سریز میاد

  0
  0