بازی تیراندازی اول شخص با نام EvilvEvil رسما معرفی شد

۱۴ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۳:۱۵

گروه Enad Global 7 با همکاری استودیوی Toadman به تازگی از بازی تیراندازی اول شخص کوآپ با محوریت خون آشام‌ها و با عنوان EvilvEvil را معرفی کرده‌اند. برای جزئیات بیشتر با گیمفا همراه باشید.

EvilvEvil نام یک عنوان تیراندازی اول شخص و با قابلیت همکاری چند نفره (کوآپ) است که به تازگی معرفی شده و وجه تمایز آن با سایر عناوین مشابه این است که بازی‌بازان کنترل گروهی از شخصیت‌های خون آشام را به عهده خواهند داشت. همچنین قابل اشاره است که بازی‌بازان نقش موثری در پیش برد داستان بازی خواهند داشت. شما می‌توانید تریلر معرفی بازی EvilvEvil را در قسمت پایین مشاهده کنید:

دانلود با کیفیت ۱۰۸۰p

دانلود با کیفیت ۷۲۰p

دانلود با کیفیت ۴۸۰p

End Global 7 متشکل از شرکت‌ها و استودیوهای مختلفی نظیر Toadman Studios ،Antimatter Games ،Petrol Advertising و  Sold Out Publishing است و شرکت Sold Out Publishing به عنوان ناشر بازی EvilvEvil فعالیت خواهد کرد که قصد دارد در سال ۲۰۲۰ عناوین بیشتری را نیز به بازار عرضه کند. برای آشنایی با گروه End Global 7 می‌توانید ویدئوی زیر را مشاهده کنید:

دانلود با کیفیت ۱۰۸۰p

دانلود با کیفیت ۷۲۰p

دانلود با کیفیت ۴۸۰p

هنوز پلتفرم‌های مقصد بازی EvilvEvil مشخص نیست اما گفته می‌شود این بازی قرار است اواخر سال ۲۰۲۰ میلادی عرضه شود. همچنین لازم است اشاره کنیم قرار است در کنفرانس توسعه دهندگان بازی‌های ویدئویی (GDC) که در ماه مارس برگزار خواهد شد، اطلاعات و جزئیات بیشتری از بازی EvilvEvil به اشتراک گذاشته شود.

نظر شما در رابطه با بازی EvilvEvil چیست؟ آیا این عنوان می‌توان با سایر عناوین مشابه در سبک تیراندازی اول شخص با قابلیت همکاری چند نفره رقابت کند؟ نظرات خود در این رابطه را با ما به اشتراک بگذارید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید