واکنش عجیب کنترلر پلی‌استیشن ۴ هنگام توقف بازی Zombie Army 4: Dead War

شاید بازی‌های زیادی هستند که اسپیکر تعبیه شده در کنترلر پلی‌استیشن ۴ را نادیده گرفته باشند اما در این میان بازی Zombie Army 4: Dead War قابلیت ویژه‌ای برای آن در نظر گرفته است.

همان طور که مطلع هستید کنترلر کنسول پلی‌استیشن ۴ دارای یک اسپیکر است که شما می‌توانید تمام یا برخی از صداهای بازی را از طریق تنظیمات به کنترلر خود منتقل کنید. به طور کلی بازی‌های زیادی هستند که از اسپیکر کنترلر پلی‌استیشن ۴  پشتیبانی می‌کنند اما بازی Zombie Army 4: Dead War ویژگی جالب و البته کاربرد متفاوتی برای آن در نظر گرفته است که شاید کمتر کسی به فکرش برسد.

هنگامی که بازی Zombie Army 4: Dead War را تجربه می‌کنید اگر قصد داشته به هر دلیلی بازی را برای مدت کوتاهی کنار گذاشته و کلید توقف همان Start را بزنید با موضوع عجیب و البته ترسناکی مواجه می‌شوید. در این هنگام به ناگهان صدای خنده‌ی بلندی از اسپیکر این کنترلر به گوش می‌رسد و سپس زمزمه‌ی ترسناکی به گوش می‌رسد ” با من بازی کن”. یکی از کاربران در یوتیوب ویدئویی از این قابلیت منتشر کرده است که می‌توانید ویدئوی مورد نظر را در قسمت پایین مشاهده کنید:

دانلود با کیفیت ۱۰۸۰p

دانلود با کیفیت ۷۲۰p

دانلود با کیفیت ۴۸۰p

این ویژگی بسیار شگفت انگیز است و بعید است بازی دیگری چنین ویژگی جالب و البته ترسناکی را در نظر گرفته باشد. نظر شما در رابطه با این موضوع چیست؟ شما می‌توانید در قسمت نظرات، تجربیات خود با اسپیکر کنترلر پلی‌استیشن ۴ را با ما به اشتراک بگذارید.

بازی Zombie Army 4: Dead War هم اکنون برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد. برای اطلاعات بیشتر از بازی Zombie Army 4: Dead War می‌توانید هایلایت این بازی با عنوان یورش زامبی‌های نازی | نکاتی که باید پیش از خرید بازی Zombie Army 4: Dead War بدانید را در وب‌سایت گیمفا مشاهده کنید.

12345678910(36 رای, میانگین آرا 9٫44 از 10 )
Loading...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید