بازی چندنفره‌ی Marvel در دست توسعه است

6 آذر 1400 - 20:05

طبق اعلام شرکت EnaD Global 7، استودیوی سازنده‌ی عنوان DC Universe Online بر روی توسعه‌ی یک بازی جدید MMORPG در دنیای Marvel کار می‌کند.

در سال‌های پیشرو شاهد انتشار بازی‌های مختلفی از دنیای Marvel خواهیم بود. ابتدا می‌توان به بازی Marvel’s Spider-Man 2 اشاره کرد که برای عرضه در سال 2023 در نظر گرفته شده است. بازی بعدی Marvel’s Wolverine است که بعد از Marvel’s Spider-Man 2 منتشر خواهد شد. از طرف دیگر ایمی هنیگ (Amy Hennig)، خالق سری Uncharted، در استودیوی اسکای‌دنس نیو مدیا (Skydance New Media) بر روی توسعه‌ی یک بازی تک‌نفره از دنیای Marvel کار می‌کند. اما این همه‌ی ماجرا نیست؛ چراکه یک بازی در سبک MMORPG از دنیای Marvel نیز در دست توسعه است.

شرکت EnaD Global 7 در گزارش سه ماهه‌ی اخیر خود تایید کرد که استودیوی Dimensional Ink بر روی توسعه‌ی یک بازی MMORPG و AAA در دنیای Marvel کار می‌کند. این استودیو سابقه‌ی کار بر روی بازی DC Universe Online را در کارنامه‌ی خود دارد. این بازی MMORPG تحت رهبری جک امت (Jack Emmet) توسعه می‌یابد. وی طراح بازی City of Heroes نیز محسوب می‌شود.

فعلا جزئیات بیشتری در خصوص این پروژه‌ی چندنفره‌ی آنلاین Marvel منتشر نشده است. با توجه به اینکه ظاهراً این بازی یک پروژه‌ی دراز مدت خواهد بود، ممکن است فعلاً در مراحل اولیه‌ی توسعه‌ی خود قرار داشته باشد.

نکته‌ی جالب اینجاست که شاید این تنها بازی چندنفره AAA از جهان Marvel نباشد. در اوایل سال 2021 شایعه‌‌ شده بود که پلی‌استیشن بر روی توسعه‌ی یک بازی چندنفره از دنیای مارول کار می‌کند.

ChiefSpider-Mah04Hard gamerMEYSAMB300Black KnightامینInvisible bearded userT800

مطالب مرتبط

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

 • Mateus گفت:

  میگن ناشر سونیه و همزمان برای ps و pc منتشر میشه

  ChiefHard gamer
 • Sina_2081 گفت:

  ببخشید بی ربط با پسته اما من امروز بعد از دو ماه افتاد یادم که kotor remake به صورت انحصاری برای ps5 ساخته میشه ! پس اونقدر هم که فکر میکردم بدون rpg نیست . نسخه اصلی با متا 94 یکی از بهترین بازیهای نقش آفرینی شناخته میشه

  Hard gamer
 • یه زمانی میگفتیم مارول تو گیم مثل دیسی بازی نداره، حالا داره از زمین و آسمون بازی براش معرفی میشه.

  ChiefSpider-Mah04Hard gamerBombsamrecidivist
  • Chief گفت:

   سمت خوب ناشری رو گرفت
   با سونی رابطه خیلی خوبی دارن و سونی هم چندین سال سابقه داره تو این صنعت یه رابطه دو سر برد برای هر جفتشون🙌
   فقط امیدوارم مایکرو هم یه قرار دادی با لوکاس فیلم یا وارنر ببنده که عقب نیوفته

   کاتاکوری
  • alispider گفت:

   اینکه یه زمانی میگفتید مارول مثل دیسی گیم نداره نشون میده بازی های مارول رو اصلا نمیشناختید. مارول تا قبل از مارولز اسپایدرمن 2018 کلی بازی فوق العاده داشت که متاسفانه خیلیاشون اصلا تو ایران شناخته شده نیستن ولی تو سر تا سر دنیا کلی طرفدار دارن. انصافا تو این زمینه هم بین سال های 1990 تا 2013 خیلی خوب پیش رفت ولی بین سال های 2014 تا 2018 گیم خوبی عرضه نکرد و همه گیم های مارول رو متاسفانه تو این بازه میبینن