شایعه: نسخه‌ی جدید Batman دارای دنیای عظیمی خواهد بود

۳ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۸:۱۵

به تازگی جیمز سیگفیلد (James Sigfield)، از نویسندگان و فاش‌کننده‌های مشهور، در توییتر خود اشاره می‌کند که دنیای نسخه‌ی جدید Batman بسیار وسیع خواهد بود. برای جزئیات بیشتر با گیمفا همراه باشید.

دیگر بر کسی پوشیده نیست که نسخه‌ی جدید سری Batman توسط استودیوی مونترآل برادران وارنر در دست توسعه قرار دارد و تا به حال نیز شایعات و گزارش‌های مختلفی در این رابطه منتشر شده است. همان طور که می‌دانید در سال ۲۰۱۵ استودیوی راک استدی برروی توسعه‌ی نسخه‌ای از بازی Batman کار می‌کرد که قرار بود بر اساس شخصیت Damian Wayne  ساخته شود اما در نهایت این پروژه کنسل شد.

حال جیمز سیگفیلد (James Sigfield)، از نویسندگان و فاش‌کننده‌های مشهور، در توییتر خود اشاره می‌‌کند که بازی کنسل شده‌ی Batman دنیای بسیار وسیع و بزرگی داشت و این بدین معنی است که احتمالا نسخه‌ی جدید بازی Batman که توسط استودیوی مونترآل در دست توسعه قرار دارد نیز دارای چنین دنیای عظیمی خواهد بود.

قرار بود Gotham City یک دنیای بسیار عظیم باشد بنابراین اشتباه نیست اگر فرض کنیم که دنیای بازی در نسخه‌ی جدید Batman کمی بزرگ‌تر خواهد بود.

اگرچه هنوز نمی‌توان به گفته‌های آقای سیگفیلد اطمینان کرد اما اینکه بازی Batman دارای دنیای وسیعی باشد، چیز عجیبی نیست ما بازی‌های جهان باز بسیار خوبی را در این نسل مشاهده کردیم که از جمله‌ی آن‌ها می توان به Red Dead Redemption 2 و حتی The Witcher 3: Wild Hunt اشاره کرد که هر یک دارای دنیای زنده، پویا و وسیعی بوده‌اند. نسخه‌ی جدید Batman نیز از این قاعده مستثنی نبوده و بعید نیست که در نسخه‌ی جدید Batman که هنوز از آن زونمایی نشده است، شاهد دنیای وسیع‌تری نسبت به نسخه‌های قبلی باشیم.

نظر شما در رابطه با این موضوع چیست؟

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید