تریلر جدیدی از گیم‌پلی بازی Overpass منتشر شد

۱۳ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۷:۳۰

به تازگی تریلر جدیدی از بازی اتومبیل‌رانی بیگ بِن اینتراکتیو با نام Overpass منتشر شد. در این تریلر، نگاهی خواهیم داشت به گیم‌پلی بازی و با ویژگی‌های آن بیشتر آشنا می‌شویم.

Overpass نام بازی اتومبیل‌رانی جدید شرکت نام آشنای بیگ بِن اینتراکتیو (Bigben Interactive) است. این شرکت ساخت و عرضه‌ی  بازی‌‌های اتومبیل‌رانی زیادی را در کارنامه‌ی خود دارد که از میان آن‌ها می‌توان به سری WRC یا همان World Rally Championship اشاره کرد. Overpass نام ساخته‌ی جدید این شرکت است که برای اولین بار در جریان مراسم E3 2019 معرفی شد.

 اگر از طرفداران سبک اتومبیل‌رانی باشید، مطمئنا شما نیز به مانند بسیاری از بازی‌بازان این سبک، به مسابقات اتومبیل‌رانی در جاده‌های خاکی بسیار علاقه‌مند هستید. طی سال‌های گذشته عناوین زیادی در این زمینه به بازار عرضه شده‌اند اما به نظر می‌رسد Overpass قرار است تجربه‌ای متفاوت از مسابقات اتومبیل‌رانی در جاده‌های خاکی را به بازی‌بازان ارائه دهد. اول از همه اینکه دیگر خبری از جاده‌های خاکی صاف نیست بلکه پیش روی شما مسیرهای کوهستانی قرار دارد که مسابقه در چنین جاده‌ای نیاز به برنامه‌ریزی و زمان بندی بسیار دقیقی از سوی بازی‌بازان دارد.

به تازگی تریلر جدیدی از گیم‌پلی بازی Overpass منتشر شده است که شما می‌توانید تریلر مورد نظر را در قسمت پایین مشاهده کنید:

دانلود با کیفیت ۱۰۸۰p

دانلود با کیفیت ۷۲۰p

دانلود با کیفیت ۴۸۰p

همان طور که اشاره کردیم، به نظر می‌رسد Overpass تفاوت‌های زیادی با سایر عناوین اتومبیل‌رانی مشابه دارد و بیشتر می‌توان این عنوان را یک بازی معمایی دانست تا یک بازی اتومبیل‌رانی زیرا دیگر گیم‌پلی بازی تنها مسابقه دادن و پیروزی بر سایر رقبا نیست؛ بلکه برای بالا رفتن از مسیرهای کوهستانی باید برنامه ریزی کرده و بهترین راه و بهترین مسیر را انتخاب کنید که همین موضوع گیم‌پلی بازی را چالش برانگیزتر و البته هیجان انگیزتر می‌سازد.

بازی Overpass در تاریخ پنج‌شنبه ۸ اسفند ۱۳۹۸ (۲۷ فوریه‌ی ۲۰۲۰) برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس باکس وان، نینتندو سوییچ و پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید