ویدئوی جدید The Sinking City شما را با پوشش‌های مختلف شخصیت اصلی آشنا می‌کند

۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۰

حدود یک ماه تا انتشار جدیدترین ساخته‌ی استودیوی فراگورز (Frogwares) و شرکت بیگ‌بن اینتراکتیو (Bigben Interactive) یعنی بازی ماجراجویی The Sinking City باقی مانده است. این بازی داستان تحقیقات کاراگاه چارلز دابلیو رید (Charles W. Reed) در دهه‌ی ۱۹۲۰ برروی پرونده‌ی مرموز سیل در شهر خیالی اوک‌مونت (Oakmont) در استان ماساچوستس (Massachusetts) را دنبال می‌کند. تحقیقات این کاراگاه، همان‌طور که حقایق وحشتناکی را برملا می‌کند، او را به اعماق دیوانگی و جنون می‌فرستد.

نکته‌ای که در ظاهر و پوشش کاراگاه رید بسیار به چشم می‌خورد، کوله‌پشتی بزرگی است که همیشه به همراه دارد. البته به نظر می‌رسد شما مجبور نیستید این کوله‌پشتی را همیشه با خود همراه داشته باشید؛ چرا که گزینه‌های متنوعی در بخش ظاهر و پوشش شخصیت اصلی برای انتخاب در اختیار شما قرار گفته است.

تیم سازنده امروز یک ویدئوی جدید با نام Deadly Fashion را منتشر کرده است که مخاطب اصلی آن کسانی هستند که به ظاهر شخصیت اصلی و به خصوص به کوله‌پشتی او اعتراض کرده بودند. این ویدئو ۱۲ پوشش مختلف موجود برای کاراگاه رید را به نمایش گذاشته است. برخی از این لباس‌ها از طریق پیشروی کردن در بخش داستانی بازی به دست می‌آیند ولی برخی از آن‌ها تنها با پیش‌خرید این عنوان در دسترس کاربران قرار می‌گیرند. در این ۱۲ لباس معرفی شده، شاهد پوشش‌های متفاوتی از تیپ و ظاهر گانگستری گرفته تا ظاهر رهبر یک فرقه‌ی تندرو هستیم. به هر حال، شما می‌توانید همان‌طور که شخصیت اصلی با دیوانگی و جنون دست و پنجه نرم می‌کند، لباس و ظاهر او را به سلیقه‌ی خود انتخاب کنید.

The Sinking City در تاریخ پنج شنبه ۶ تیر ماه (۲۷ ژوئن ۲۰۱۹ میلادی) برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد. شما می‌توانید ویدئوی منتشر شده از پوشش‌ها مختلف شخصیت اصلی را در ادامه مشاهده کنید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P | دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P | دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید