تاریخ انتشار بسته الحاقی جدید بازی Frostpunk مشخص شد

PC ، اخبار ، اخبار بازی ، تریلر ۲۳ آذر ۱۳۹۸ - ۱۳:۱۵

استودیوی ۱۱ بیت رسما از جدیدترین بسته الحاقی بازی Frostpunk رونمایی کرد. این بسته الحاقی، The Last Autumn نام دارد و به عنوان یک پیش‌درآمد برای نسخه‌ی اصلی بازی در ماه ژانویه‌ ۲۰۲۰ میلادی عرضه خواهد شد.

عرضه‌ی بازی Frostpunk برای استودیوی ۱۱ بیت یک موفقیت بزرگ بود. این عنوان توانست فروش خوبی را کسب کند. این استودیو همچنان قصد دارد با ارائه‌ی محتویات مختلف از بازی Frostpunk پشتیبانی نماید. Frostpunk: The Last Autumn به عنوان یک پیش‌درآمد داستان پیش از اتفاقات بازی اصلی و فاجعه‌ی یخ‌زدگی را روایت می‌کند. در ادامه می‌توانید تریلر معرفی این عنوان را در قسمت زیر مشاهده و یا دریافت نمایید.

دریافت تریلر با کیفیت ۴۸۰P | دریافت تریلر با کیفیت ۷۲۰P | دریافت تریلر با کیفیت ۱۰۸۰P

بازی Frostpunk عنوانی در سبک استراتژی مدیریت شهر و بقا است که در یک منطقه‌ی یخ زده روایت می‌شود. بازی‌بازان رهبر آخرین تمدن انسان‌ها برروی زمین هستند و باید برای زنده نگه‌داشتن مردم به سختی تلاش نمایند. The Last Autumn به بازی‌بازان اجازه می‌دهد تا ببیند که چه چیزی جهان انسان‌ها را به این وضعیت کشانده است. در این عنوان، بازی‌‌بازان می‌توانند محیط‌های جدیدی را که هنوز در برف محصور نشده‌اند، اکتشاف کنند. همچنین در این نسخه کتاب قوانین جدیدی وجود دارد. این کتاب به بازی‌بازان روش‌های جدیدی را ارائه می‌دهد تا بتوانند شهر خود را بسازند. Frostpunk: The Last Autumn در تاریخ ۱ بهمن ماه ۱۳۹۸ (۲۱ ژانویه ۲۰۲۰ میلادی) برای رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد.

بازی Frostpunk هم‌اکنون برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد. شما می‌توانید نقد و بررسی این بازی را تحت عنوان «آخرین رد پای حیات زیر برف‌ها» به نویسندگی محمد آریامقدم مطالعه نمایید.

12345678910(9 رای, میانگین آرا 7٫44 از 10 )
Loading...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید