آمار جدیدی از فروش بازی Frostpunk منتشر شد

۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۰۸:۱۵

استودیوی ۱۱ بیت (۱۱ Bit) امروز آمار تازه‌ای از فروش نسخه‌های بازی Frostpunk را در دسترس هواداران قرار داد. ظاهرا استقبال از این عنوان از نگاه تیم سازنده بسیار خوب بوده است.

Frostpunk از سری آثار استراتژی محور، بقا و شهرسازی است که در آن باید کنترل یک شهر را به دست گرفته و آن را از نابسامانی خارج کنید. این بازی در ابتدا حالت‌ها و آیتم‌های کمی داشت اما سازندگان با نشر چند به‌روزرسانی و بسته‌الحاقی، به محبوبیت آن اضافه کردند. چندی پیش هم یک بسته‌ی بزرگ و پرمحتوا به نام On the Edge برای این اثر منتشر شد که نباید آن را نادیده گرفت. گفتنی است که استودیوی ۱۱ بیت وظیفه‌ی تولید این بازی را به عهده داشته است.

استودیوی سازنده‌ی بازی Frostpunk امروز اعلام کرد که تا به حال بیش از ۳ میلیون نسخه از این اثر به فروش رفته است. این آمار از زمان انتشار بازی یعنی ۲۰۱۸ میلادی تا کنون به دست آمده است. در همین راستا، سازندگان از هواداران این عنوان تشکر کرده‌اند. آن‌ها گفته‌اند که به دلیل رسیدن به این میزان فروش، در آینده پشتیبانی ویژه‌ای از بازی خواهند داشت و اتفاقات خوبی برای این اثر رقم خواهد خورد. حال باید منتظر بود و دید که این تیم دقیقا چه برنامه‌هایی دارد.

بازی Frostpunk در حال حاضر بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان قابل تجربه است. به محض دریافت اخبار بیشتر پیرامون این عنوان، آن‌ها را به اطلاع شما عزیزان خواهیم رساند.

7
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید