بازی Children of Morta به فروش 1 میلیون نسخه‌ای دست پیدا کرد

28 خرداد 1401 - 14:15

استودیو ۱۱ بیت (11Bit Studios) از دستاوردهای دو بازی Moonlighter و Children of Morta به ترتیب با فروش بیش از 2 میلیون و 1 میلیون نسخه‌ای ابراز شادمانی کرد.

این شرکت در صفحه توییتر خود، از فروش بیش از 2 میلیون نسخه‌ای برای Moonlighter و بیش از 1 میلیون نسخه‌ای برای Children of Morta خبر داد.

این موفقیت‌ها تنها به اینجا ختم نشده و این ناشر، ساخت بازی جدیدی با نام رمز Project Vitriol را اعلام کرد. متاسفانه هنوز جزئیاتی از این بازی منتشر نشده. از طرفی، این شرکت بازی‌های خود را در تخفیفات آخر هفته استیم (Steam) قرار داده است. هر دو بازی Children of Morta و Moonlighter نیز در لیست عناوین تخفیف خورده قرار دارند.

اوایل ماه ژوئن، این استودیو از بازی جدید خود با نام The Alters رونمایی کرد. این بازی در سبک علمی تخیلی کلاسیک است و روی شخصیتی به نام جَن دُلسکی (Jan Dolski) تمرکز دارد که در یک سیاره بیگانه سر درآورده و باید راهی به خانه پیدا کند.

او برای این کار لازم می‌بیند تا نسخه‌های دیگری از خود به نام آلترها (Alters)، با خصوصیات و مهارت‌های متمایز خلق کند.

بسیار خرسندیم!

عنوان Moonlighter بیش از 2 میلیون نسخه‌ و Children of Morta بیش از 1 میلیون نسخه‌ در بازار جهانی به فروش رسانده‌ است! در حال حاضر این دو بازی بی‌نظیر و تعداد زیادی از بازی‌های دیگر در تخفیفات آخر هفته قرار دارند.

– استودیو 11 بیت (@11bitstudios) 27 خرداد 1401

امیرعلی قربان‌پورSoldier (Wolf Edition)امیر حسینSquatlatex2@alistarRaminmeysamb77Jonah hexMohsenj74Lucciola BalladLittle samulJin sakaiP.morganAlbert

مطالب مرتبط

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید