تاریخ انتشار بسته الحاقی جدید بازی Frostpunk مشخص شد

۱۰ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۳۰

سازندگان بازی Frostpunk که در گذشته از انتشار یک بسته الحاقی دیگر برای این عنوان خبر داده بودند، امروز تاریخ دقیق عرضه‌ی آن را تعیین کردند. در ادامه می‌توانید شاهد جزئیات بیشتر در این زمینه به همراه یک تریلر باشید.

عناوین استراتژی محور همیشه نزد بازی‌بازان از محبوبیت بالایی برخوردار هستند و عده‌ی زیادی همواره به تجربه‌ی آن‌ها می‌پردازند. Frostpunk نیز یکی از همین عناوین است که در آن باید کنترل یک شهر را به دست گرفته و آن را از نابسامانی خارج کنید. این بازی در ابتدا حالت‌ها و آیتم‌های کمی داشت اما سازندگان با عرضه‌ی چند به‌روزرسانی و بسته‌الحاقی، به محبوبیت آن اضافه کردند. گفتنی است که استودیوی ۱۱-بیت (۱۱-Bit) وظیفه‌ی ساخت این عنوان را به عهده داشته است.

تازه‌ترین بسته الحاقی Frostpunk با نام On The Edge از تاریخ ۳۰ مرداد ۱۳۹۹ (۲۰ آگوست ۲۰۲۰ میلادی) به دست بازی‌بازان خواهد رسید که از ویژگی‌های آن باید به حالت داستانی، چالش‌ها و نقشه‌ی جدید اشاره کرد. شما می‌توانید برای آشنایی بیشتر با این بسته، تریلر مربوط به آن را در انتها تماشا و دریافت کنید.

Frostpunk هم‌اکنون برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان در دسترس قرار دارد. ضمنا مطالعه‌ی نقد و بررسی این عنوان به قلم محمد آریامقدم از طریق این نشانی امکان‌پذیر است.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P

دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P

دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

0
0
برچسب‌ها: ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید