به‌روزرسان ۱٫۱۴٫۱ نسخه‌ی رایانه‌های شخصی بازی Red Dead Redemption 2 منتشر شد

۵ آذر ۱۳۹۸ - ۰۸:۳۰

حدود سه هفته از انتشار بازی Red Dead Redemption 2 برروی رایانه‌های شخصی می‌گذرد و تاکنون شرکت راک‌استار (Rockstar) به‌روزرسان‌های مختلفی را برای آن منتشر کرده است. اخیرا نیز این شرکت به‌روزرسان جدیدی را برای نسخه‌ی رایانه‌های شخصی این اثر منتشر کرده است که برخی از مشکلات مربوط به کرش کردن و عدم پایداری نرخ فریم بازی را برطرف می‌کند.

این به‌روزرسان حدود ۳۰۰ مگابایت حجم دارد. طبق اطلاعات ارائه شده، در این به‎‌روزرسان مشکلات مربوط به عدم پایداری نرخ فریم و کرش کردن بازی در هنگام اجرای آن از طریق رابط‌های برنامه‌نویسی Vulkan و DirectX 12 و نیز در هنگام اجرای بخش داستانی و حالت آنلاین برطرف گردیده است. به طور کلی، این به‌روزرسان مشکلات مربوط به کرش کردن بازی را در ۱۲ بخش مختلف برطرف می‌کند.

بازی Red Dead Redemption 2 هم‌اکنون برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان، سرویس گوگل استیدیا و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد. شما می‌توانید نقد و بررسی نسخه‌ی رایانه‌های شخصی این بازی را تحت عنوان «غروب غرب وحشی، به روایت راکستار»، به نویسندگی مصطفی زاهدی مطالعه بفرمایید. همچنین برای اطلاعات بیشتر از نکات پیش از خرید نسخه‌ی رایانه‌های شخصی این عنوان می‌توانید بخش هایلایت آن را از طریق نشانی قرار گرفته مشاهده نمایید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید